Nodels: агентства все частіше шукають нестандартні типажі

В останні сезони на подіумах була рекордна кількість нестандартних моделей. А це означає, що конвенціональна краса, молодість, неприродна худоба і параметри тіла, від яких далекі більшість людей, – тобто все те, що асоціюється з модельним бізнесом, здається, нехай і повільно, але йде в минуле. Прості факти: за статистикою 21 вихід на тижні моди зробили моделі старше п’ятдесяти років, на показах в Нью-Йорку 31,5% учасників не були білими та в цілому чверть моделей на всіх тижнях були «нестандартними».

Світ моди всупереч консерватизму готовий до змін: про феномен nodels – моделей різного віку, з різними фігурами і зовнішністю – навперебій сурмлять модні видання. Але почалося все, звичайно, набагато раніше: ще на зорі незалежних журналів на кшталт The Face або i-D творці не гребували чергувати на обкладинках знаменитостей і супермоделей з простими людьми. Нехай і не спеціально, але вони вчили читачів бачити красу в самих різних її проявах, що і дало свої плоди сьогодні.

Читайте также:   Будинок Chanel вже не буде таким, як за часів Карла Лагерфельда

Звичайно, не все так однозначно: суспільство досі насилу сприймає ідею, що одяг можуть демонструвати не тільки білі і дуже худі дівчата або хлопці. Нападкам тролів в інтернеті доводиться відповідати навіть моделям начебто Джіджі Хадід через її нібито «нетипових» форм. Що вже говорити про Україну. І все ж зовсім ігнорувати глобальні зміни не виходить – так що крок за кроком ситуація змінюється і у нас. В першу чергу завдяки модельним агентствам, які набирають моделей самих різних зовнішності і віку. Це не величезні корпорації з офісами в центрі міста: часто крім засновника в них працює лише пара чоловік, а нових людей шукають в соцмережах.

До вашої уваги найзатребуваніші світові зірки моделінгу з нестандартною зовнішністю.

Дафна Греневельд

Дафна є обличчям парфумів Dior Addict, також знімається для брендів Calvin Klein, Dior, Miu Miu, Gucci і Prada. У 2011 році дівчина удостоїлася звання «Краща голландська модель» на Marie Claire Fashion Awards.

Джулія Зіммер

В обличчі цієї моделі німецького походження поєднуються ніжні та грубуваті риси, що надає їй особливої чарівності. Сьогодні Джулія співпрацює з Vivienne Westwood і Prada і, судячи з усього, ми ще почуємо про неї через пару років.

Ісса Ліш

Модель наполовину мексиканка, наполовину японка. Вона прославилася своїми незграбними, андрогінними та навіть злегка інопланетними рисами обличчя. Ісса вчилася на факультеті історії мистецтв і збиралася бути скульптором, але життя склалося інакше. До речі, у цієї моделі досить нетривіальний і психоделічний інстаграм.

Читайте также:   Кайлі Дженнер запускає свій бренд купальників і вже показала першу модель бікіні

 

Лаура О’Грейді

У дитинстві Лауру дражнили через її великих відстовбурчені вуха, але вона каже, що їй ніколи не приходило в голову позбутися цієї особливості хірургічним шляхом. Дівчина вже встигла зробити блискучу кар’єру моделі.

Сієрра Скай

Зовнішність дівчини часто порівнюють із зовнішністю героїнь з полотен епохи Ренесансу: хвилясте довге волосся, овальне обличчя, ледь помітні брови, чуттєві губи і тонкий ніс. За незвичайною зовнішністю ховається цікава особистість – Сієрра захоплюється літературою, пише прозу і вірші.

Ліндсі Віксон

Одна з найуспішніших і багатонадійних моделей у світі – Ліндсі Віксон. Дуже маленький рот з пухкими губами, ямочка на підборідді й щербинка між зубами роблять її зовнішність по-дитячому милою – її вже точно ні з ким не сплутаєш.

Алек Век

Коли Алек була маленька, їй разом з батьками довелося бігти в Європу з Судану. У Лондоні дівчину помітив представник модельного агентства. Зараз Алек – успішна модель. Від неї неможливо відвести погляд – і все через її завзяту посмішку і гордовиту поставу.

Келлі Міттендорф

Саме екстравагантна зовнішність стала перепусткою Келлі в великий світ моди. Вона не соромиться здатися некрасивою і любить сміливі образи, а за це модні фотографи люблять її. Образи, які втілює Келлі, заворожують.

Цунайна

Хтось каже, що вона з Непалу, хтось їй приписує тибетські коріння, хтось взагалі впевнений, що вона з планети Нібіру. Звідки взялася Цунайна нам теж незрозуміло, але ясно одне – її нестандартна зовнішність запам’ятовується, підкорює і ставить під питання стандарти краси.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.