З чого складається капсульний гардероб Меланії Трамп

Меланія Трамп практично відразу стала іконою стилю для жінок по всьому світу. Для своїх виходів вона вибирає елегантні й жіночні образи, дотримуючись правил ділового дрес-коду. Так, в її гардеробі “левова частка” уваги відведена сукням-футлярам, нарядам А-силуету, спідницям-олівцям і жакетам приталеного крою. Проте Меланія вважає, що гардероб дружини 45-го президента США не обов’язково повинен бути повністю консервативним і додає всілякі принти і яскраві акценти.

Сукні А-силуету

Сукні А-силуету займають одну з провідних позицій в гардеробі першої леді. Меланія воліє як до монохромних варіантів, так і до моделей, прикрашених квітковими візерунками й геометричним принтом. Крім того, Меланія часто одягає ремені, щоб підкреслити лінію талії.

Читайте также:   Згадуючи легенду: 12 надихаючих образів Джекі Кеннеді

Картаті пальта

Меланія – велика шанувальниця картатих принтів, особливо коли мова заходить про пальто. В її арсеналі є практично всі види клітини – від тартана і “принца Уельського” до “гусячої лапки” і виші. Попри свій статус, Меланія не боїться приміряти яскраві кольори як наприклад пальто кукольно-рожевого відтінку Fendi.

Спідниця-олівець

Дрес-код у першій леді на міжнародних зустрічах і офіційних заходах чітко регламентований, тому вона просто зобов’язана любити спідницю-олівець. Це незамінна річ в її капсульному позасезонному гардеробі. Меланія часто робить ставку на однотонні елегантні комплекти, що складаються зі спідниці-олівця і приталеного жакета з акцентом на талії. Також перша леді часто комбінує класичну модель спідниці з базовими гольфами.

Читайте также:   Відеогру внесли до списку рекомендованої літератури в школах

Різнобарвні светри

Серед модних прийомів Меланії Трамп вміння внести яскраві фарби не тільки в повсякденний, але і в діловий дрес-код. Так, з легкої руки першої леді коричнева шкіряна спідниця знайшла собі пару у вигляді яскравого жовтого светра, білі джинси подружилися зі смарагдовою водолазкою, а спідниця з темного деніму була доповнена червоним джемпером.

Довжина максі

Для урочистих прийомів і офіційних візитів до глав інших держав Меланія Трамп традиційно вибирає довжину максі. Серед улюблених деталей вечірніх образів першої леді на особливу увагу заслуговують кейпи. Так, під час двох візитів до Великобританії Меланія двічі одягала образи, прикрашені довгими рукавами-кейп: яскраво-червону сукню Givenchy і блідо-жовтий наряд J.Mendel.

Читайте также:   Модельний бізнес: міфи та реальність

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 5

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *