Як стати моделлю в 11, 12, 13 або 14 років?

У дитячому моделінгу, як і дорослому, є свої вимоги та параметри. Сьогодні, я розповім, з власного досвіду, які плюси й мінуси можуть очікувати дівчинку або хлопчика віком від 11 до 14 років у моделінгу.

Навчання в модельній школі для дітей-підлітків від 11 до 14 років

Найвірніший варіант – це довіритися професіоналам, вибравши модельну школу з позитивною репутацією та ефективною програмою навчання, доведеною багаторічним досвідом роботи в модній індустрії.

Як знайти модельну школу для дітей, щоб дитина отримала необхідні знання та навички? На що звернути увагу?

1. Модельна школа при дитячому модельному агентстві

Такі школи моделей найпоширеніші. І багато батьків приводять туди дітей для їх розвитку, щоб зрозуміти, що таке модельний бізнес. Приймають в модельні школи за результатами кастингу. Навчання платне. Час навчання від 3 до 9 місяців або безстрокове до досягнення віку, коли випускник переходить у доросле модельне агентство.

У навчальну програму зазвичай входять такі предмети як дефіле, акторська майстерність, хореографія, фотопозування. Дитина отримає необхідні знання, на практиці зрозуміє, що значить бути моделлю. Агентство організовує для своїх учнів участь в показах, зйомках, TV проєктах. Для багатьох підлітків від 11 до 14 років цього цілком достатньо, щоб стати впевненіше в собі, зрозуміти, наскільки цікаво займатися моделінгом.

Читайте также:   Як не піддатися тривожним думкам і повернути контроль над своїм життям

Якщо ви не плануєте неодмінно зробити дитину топмоделлю і заробляти на ній великі гонорари, то цей варіант цілком підійде.

2. Модельна школа при великому міжнародному агентстві

Таких модельних шкіл для дітей, в тому числі підлітків 11, 12, 13 років, практично не буває. Подібні школи приймають зазвичай дівчат та юнаків старше 14 років. Тут жорсткий відбір, беруть тих, хто відповідає міжнародним стандартам, щоб просувати за кордоном і укладати контракти і отримувати агентську комісію з них.

3. Модельні агентства без традиційних шкіл

Агентства, які працюють виключно з закордонними контрактами. Зазвичай співробітники таких агентств знаходять перспективних моделей, відповідних до цілої низки вимог: зріст, фігура, волосся, обличчя, запрошують на кастинг, підписують контракт. Вони займаються пошуком нових облич і самі навчають їх безкоштовно, щоб потім укласти контракт з відомим брендом і отримати свою агентську комісію. Але вони не зацікавлені в моделях молодше 15 років.

Про які правила модельного бізнесу потрібно знати батькам?

Роботою мрії виглядає моделінг у фантазіях підлітків, але насправді все не так райдужно. Це жорсткий бізнес, де ніхто не дає ніяких гарантій. Дитині доведеться пройти багато кастингів, пережити відмови та, можливо, навіть критику, і важливо бути до цього готовим.

Читайте также:   Новий б’юті-тренд в Азії: чому кореянки відмовляються від 10-ступеневої системи догляду?

Якщо ви прийняли рішення обійтися без допомоги модельного агентства і самостійно займатися просуванням дитини, то будьте готові присвятити практично весь свій час і чималі кошти тому, щоб дитину помітили потенційні замовники. Батьки часто не мають уявлення про те, як влаштований модельний бізнес, тому іноді потрапляють в неприємні і навіть небезпечні ситуації в країнах Азії, куди відправляються з дитиною-підлітком, підписавши контракт на невигідних умовах.

У модельному бізнесі багато недобросовісних агентів, які не вважають за потрібне турбуватися про моделей, їх здоров’я і використовують їх як витратний матеріал для отримання прибутку. Тому у 2018 році видавничий дім Condé Nast International опублікував офіційний кодекс поведінки, де перше правило було не запрошувати моделей молодше 18 років до участі в рекламних зйомках. Винятки, безумовно, є, але і вони строго регламентуються документом. Згідно з ним, на майданчику для моделей повинні бути створені комфортні умови: окрема закрита зона для перевдягань і контроль, щоб під час зйомок пози і одяг не були відвертими.

Читайте также:   Особливості зйомки у воді

Звичайно, є приклади, коли дівчатка-підлітки ставали відомими моделями: Кара Тейлор почала працювати моделлю в 14 років, Імаал Хаммам в 13, а Андреа Диякони – нетипово висока для свого віку дівчинка – потрапила в модельний бізнес в 11 років.

Так, цим юним моделям пощастило, і вони зробили кар’єру, але такі випадки швидше виняток з правила. Але більшість дітей-моделей з України по 10 – 12 годин знімаються в Китаї для каталогів і з часом просто вигорають. Батьки часто оплачують проїзд і проживання за власний рахунок, і при цьому мінімум 20% від контракту становить агентська комісія.

В Україні дитячий моделінг не так жорстко регламентований, моделі-підлітки до 14 років знімаються в рекламі. Договір укладається з батьком неповнолітнього. Але, звичайно, потрібно пам’ятати, що бути моделлю для дитини – це не означає працювати як дорослі. Нехай діти займаються моделінгом з радістю під керівництвом професіоналів.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 32

Напишите комментарий

Your email address will not be published.