Що робити, щоб допомогти собі зняти стрес і занепокоєння?

Якщо останнім часом ви відчуваєте напругу через коронавірус, ви не єдина така людина на цій Землі!

Зараз я і моя родина,  як 90% таких самих родин України та світу, сидимо вдома на карантині. Особисто я, як людина активна, стільки часу вдома змалечку не проводила. Постійно кудись бігла: школа, гуртки, зйомки, кастинги. А ось раптом раз, і все скінчилося. Стрес навіть почав накопичуватись, але я зібралася і позбавилась негативних думок. Тепер хочу розповісти вам, як можна насправді позбутися стресу і напруги та релакснути на повну:

Спробуйте ефірні олії для ароматерапії

Дослідження показують, що ароматерапія може допомогти поліпшити симптоми депресії, коли ефірні олії вдихаються через ніс або масажуються в шкіру. Це означає, що на додаток до функціонального предмета домашнього декору, дифузори ефірних олій також є простим способом спробувати ароматерапію. Якщо хочете, ви відчуєте користь від використання на своїй шкірі, замість цього зробіть маску з ефірною олією. Хоча аромат ефірної олії повністю залежить від вас, наука показує, що аромат лаванди розслабляє.

Додайте рослини у свій будинок

Хороша новина: насправді ваша колекція рослин корисна для здоров’я, звичайно зволожувачі повітря зараз на піку популярності, але нічого не замінить натуральні, природні зволожувачі. Деякі рослини не тільки очищають повітря у вашому будинку, але і допомагають зняти стрес. Цин Лі, доктор медицини, експерт в області лісової медицини, каже, що контакт з природою може допомогти знизити кров’яний тиск, зменшити стрес, а також поліпшити концентрацію і пам’ять. Це означає, що додавання зелені у ваш житловий простір допоможе імітувати безпосередню природу.

Випийте чашку чаю

Якщо ви звикли пити каву щоранку, ви можете подумати про перехід на чай. L-теанін, амінокислота, що міститься в чайному листі, відомий як засіб для зняття стресу: згідно з медичними новинами сьогодні, він може допомогти вам краще спати й відпочивати протягом дня. Зелений і чорний чаї, природно, містять L-теанін. Ромашковий чай також відомий як заспокійливий чай без кофеїну, тому люди часто п’ють його перед сном, щоб розслабитися.

Знаходьтеся поруч з яскравим світлом

Світлотерапія, або штучне світло, що імітує сонце, часто використовується взимку для лікування сезонних афективних розладів. Але це метод, який може стати в пригоді круглий рік, якщо ви не бачите достатньо денного світла – особливо зараз, якщо ви працюєте з дому та уникаєте прогулянок на відкритому повітрі, щоб запобігти поширенню коронавіруса. Для того, щоб він був ефективним, експерти пропонують сидіти поруч з яскравим світлом, читаючи або працюючи, близько 30 хвилин на день.

Зробіть щось своїми руками

Навіть якщо ви не дуже творча людина, дослідження показують, що мистецтво може знизити рівень стресу. Вам не потрібно бути таким собі Ван Гогом, щоб пожинати плоди арт-терапії – все, що вам потрібно зробити, це зробити щось своїми руками! Багато людей вважають за краще займатися в’язанням спицями або гачком, є тонна наборів для початківців, які містять все, що вам потрібно. Крафт і малюнки, малюнки на пряниках теж вважаються мистецтвом.

Займайтеся йогою вдома

Існує безліч досліджень, які доводять, що йога може зменшити стрес і занепокоєння, допомогти вам краще спати й поліпшити загальну якість життя. Навіть якщо ви можете вичавити лише кілька хвилин на день, йога – це легка практика, яку ви можете включити у свій розпорядок дня. Це прекрасно, якщо вам подобається ідея медитації, але вам важко сидіти на місці. І якщо вам важко зосередитися на роботі, ви оціните переваги йоги для вашого мозку. Дослідники з Університету Іллінойсу виявили, що вісім тижнів практики хатха-йоги підвищують розумову активність людей похилого віку.

Тож не гарячкуйте, релаксуйте і насолоджуйтесь часом із сім’єю!

_________________

Читайте также:   Новий б’юті-тренд в Азії: чому кореянки відмовляються від 10-ступеневої системи догляду?

Цей матеріал опубліковано на блог-платформі Financoff. Думка автора може не збігатися з думкою редакції.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *