У Китаї заявили, що пік епідемії коронавіруса в країні пройшов

Водночас у світі оголошена пандемія COVID-19

У Китаї зменшилася кількість нових випадків захворювання COVID-19. Таким чином можна сказати, що пік епідемії коронавіруса в країні вже пройшов. Таку заяву вранці 12 березня зробив офіційний представник комітету з питань охорони здоров’я КНР Мі Фен.

– Зараз, за винятком Уханя, у всіх містах провінції Хубей протягом вже одного тижня не з’являлися нових випадків зараження. За межами провінції Хубей було виявлено сім нових випадків, з яких шість – ввізні, – підкреслив Фен на брифінгу.

При цьому в Державному комітеті у справах охорони здоров’я КНР заявили, що протягом 11 березня зареєстровано 15 нових підтверджених випадків зараження коронавірусом, а також 11 випадків смерті. Число хворих у важкому стані знизилося на 235 осіб, пише агентство Сіньхуа.

Читайте также:   5 звичок у харчуванні, які допоможуть вам виглядати молодше

Крім того, 11 березня було виявлено 33 нових випадки з підозрою на зараження коронавірусом. У той же день з лікарень було виписано 1318 пацієнтів після одужання, в той час як число хворих у важкому стані знизилося на 235 – до 4257 осіб.

В цілому до вечора середи в Китаї було виявлено 80 793 підтверджених випадків захворювання, у тому числі 14 831 пацієнт зараз проходить лікування, 62 793 вилікувалися й покинули лікарні, 3169 померли.

У США з ранку 12 березня заборонили всі перельоти та поїздки з Європи. Також стало відомо про те, що коронавірусом хворі голлівудський актор Том Хенкс і його дружина Рита. Подружжя збираються самоізолюватись, щоб не заражати інших.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.