У Південній Кореї лідер секти заразив коронавірусом тисячі людей. Його судитимуть

88-річного чоловіка звинувачують у вбивстві

Влада Сеула подала до прокуратури позовну заяву проти 12 лідерів секти “Храм скинії свідоцтва Шинь-Чонджу”. Головним у справі виступив їх наставник, 88-річний Лі Ман Хі. Їх звинувачують у вбивстві, заподіянні шкоди й порушенні закону з контролю за поширенням інфекційних захворювань. Про це повідомляє BBC.

– Спалах захворюваності коронавірусом у цій країні почався з міста Тегу, де послідовники цієї секти заразили один одного в ході здійснення обряду, після чого вірус почав поширюватися країною, – передає кореспондент видання.

Кількість людей в секті налічує 230 тисяч осіб. Лікарі оглянули всіх і виявили симптоми COVID-19 приблизно у 9 тисяч. Результати Лі Ман Хі на коронавірус поки невідомі.

Читайте также:   Число заражених COVID-19 на планеті наближається до мільйона

1 березня всі католицькі церкви в Південній Кореї закрили в якості заходів щодо запобігання поширенню вірусу. Інші громадські заходи також скасували.

“Храм скинії свідоцтва Шинь-Чонджу” (розшифровується як “Нове небо і нова земля”) – це релігійна течія, заснована в 1984 році південнокорейським проповідником Лі Ман Хі. Чоловік називає себе “обіцяним пастором” з Біблії, який прийде замість Ісуса. Його учні розповідають, що Друге пришестя вже відбулося – в образі Лі Ман Хі.

Багато країн рапортують про нові випадки захворювання. У самому Китаї число тих, хто заразився не росте. У західних штатах США – Каліфорнії, Орегоні та Вашингтоні – зафіксовано чотири нові випадки зараження, при тому, що у хворих не було контактів з людьми з інших країн. За даними ВООЗ, в Америці підтверджено 59 випадків зараження коронавірусом.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.