Сертифікати «Орієнт Спа»: подаруйте собі красу, здоров’я і релакс!

Сертифікати «Орієнт Спа»: подаруйте собі красу, здоров'я і релакс!

Подарункові сертифікати – одна з найбільш затребуваних послуг мережі «Орієнт спа». Не дивно, адже сертифікат є відмінним подарунком навіть для тих людей, у яких, як то кажуть, все є. Сертифікат підходить як для чоловіків, так і для жінок, і незамінний в ситуаціях, коли складно визначитися з подарунком. І найважливіше, що подарунковий сертифікат від мережі салонів тайського масажу «Орієнт спа» – це гарантія незабутніх емоцій і приємних вражень у його володаря!

Разом з тим, аналіз використання і зворотний зв’язок від відвідувачів показали, що дуже часто клієнти забувають, втрачають подарункові сертифікати в період терміну їх дії.

З плином часу власники сертифікатів згадують про них і звертаються в салон за послугою. На жаль, термін дії сертифікатів до цього часу виявляється вичерпаним, що викликає невдоволення у клієнтів. Але в мережі «Орієнт Спа» завжди приділяють велику увагу якості сервісу і відгукам відвідувачів. Саме тому було створено новий сервіс, пов’язаний з обслуговуванням подарункових сертифікатів.

Читайте также:   Національна служба здоров'я України запустила онлайн-карту медзакладів з можливістю обирати сімейних лікарів

Читайте также: ТОП-9 фруктов и овощей, вредящих здоровью

Мережа салонів «Орієнт Спа» представляє абсолютно нову унікальну послугу – відновлення втрачених СЕРТФІКАТІВ. Клієнти отримують можливість прийти на масаж, навіть якщо час дії послуги вже минув!
Дана послуга цікава, в першу чергу, тим, хто звик планувати свої візити і не бажає втрачати час даремно! Орієнт Спа – єдина мережа в Одесі і одна з небагатьох в Україні, що дозволяє відновити втрачені сертифікати. Даний факт вчергове підтверджує особливе ставлення до клієнтів і прагнення завжди йти назустріч їхнім побажанням. Саме тому мережа салонів тайського масажу «Орієнт Спа» залишається лідером уже багато років поспіль!

Отже, що потрібно для відновлення втраченого сертифіката?

В першу чергу, потрібно записатися на візит у будь-який з салонів мережі «Орієнт Спа». Пред’явити прострочений сертифікат або документ, а також оплатити вартість послуги, еквівалентну сертифікату. І вже після сеансу клієнт отримує новий сертифікат, яким може скористатися наступного разу при відвідуванні салону «Орієнт Спа». Будь-які прострочені сертифікати можна обміняти до 31 грудня 2018 року.

Весна – прекрасний період оновлення всього живого, а значить, настав час подбати про молодість, красу і гарне самопочуття! Не пропустіть унікальну можливість відновити сертифікат або зробити чудовий подарунок.

Вас уже чекають затишні кімнати з неповторним дизайном, а дипломовані фахівці з Таїланду готові подарувати незабутні відчуття у світі чудових ароматів, яскравих фарб і розслаблюючої музики.
Приємна обстановка і чарівний сервіс неодмінно порадують вас! Відпочиньте від проблем і важливих справ, відчуйте гармонію душі і тіла…

Будьте завжди задоволеними, красивими, життєрадісними і здоровими!

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *