Коронавірус в Україні: прикордонники візуально оглядатимуть пасажирів, які прибувають з Італії

Спостереження на пропускних пунктах посилено

Прикордонники України отримали розпорядження вести посилене візуальне спостереження за людьми, що прибувають в Україну з Італії. Міра введена у зв’язку зі спалахом епідемії коронавіруса в цій країні.

– За нами залишається тільки посилене спостереження за пасажирами, як в авіаційних пунктах пропуску, так і на автомобільних і залізничних пунктах пропуску. Про ситуацію в Італії інформація доведена до всіх наших підрозділів, – розповів спікер Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

При цьому в контакт з прибулими представники ДПСУ не вступають, в їх сфері відповідальності – візуальне спостереження.

– Якщо у нас будуть якісь сумніви щодо стану здоров’я пасажирів, ми будемо радити їм відразу звернутися до медиків, та інформувати медичний персонал в аеропортах. І, звичайно, якщо люди скажуть, що вони погано себе почувають, то відразу викличемо на місце медиків, – пояснив Демченко.

Читайте также:   Новий сезон американського серіалу побив рекорд Netflix

Спікер Держприкордонслужби підкреслив, що українські прикордонники посилили спостереження за пасажирами, які прибувають в Україну з самого початку загострення ситуації через поширення коронавіруса у світі. А зараз просто почнуть приділяти більше уваги італійському напрямку.

Найбільше число інфікованих за межами Китаю виявлено в Японії та Південній Кореї. В Європі епіцентром поширення коронавіруса стала Італія, де зафіксовано вже чотири смерті та понад 150 інфікованих. Починаючи з неділі, в країні вживаються безпрецедентні заходи щодо недопущення розповсюдження хвороби і скасовуються масові заходи. зокрема – Венеціанський карнавал, модні покази та футбольні матчі.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *