Новини коронавіруса за вихідні: смертна кара за приховування симптомів і можливі ліки

Також від 2019 nCoV померла перша людина в Європі

Станом на 16 лютого 2020 року китайський вірус забрав життя 1665 осіб. Число заражених досягло 68,5 тисяч осіб. Понад дев’ять тисяч пацієнтів у Китаї змогли побороти інфекцію.

Карантин у Китаї триває

Щоб уникнути поширення епідемії 2019 nCoV влада Китаю обмежила пересування людей вулицями міст, закрила кінотеатри, спортзали та інше. Однак місцеві жителі не впадають у відчай і продовжують підтримувати свою форму в домашніх умовах.

Шансу, який живе неподалік Шанхая, регулярно бігав довгі дистанції на свіжому повітрі. Після карантину він пробіг по своїй квартирі ультрамарафон – 66 км, всього за 6 годин 41 хвилину, передає Euronews. На запису видно, що він весь час бігає по будинку, навколо меблів, колами. Чоловік стверджує: Спочатку у мене паморочилося в голові, але біг – це як залежність, повинен бігати, тому що ноги будуть неприємно свербіти.

Читайте также:   Спалах COVID-19 у Китаї очима очевидця

Смертна кара за приховування симптомів коронавіруса

Китайська влада заборонила хворим з температурою або кашлем подорожувати країною на автобусах, поїздах і літаках. Вони оголосили, що вводиться кримінальне переслідування за поширення захворювання.

Приховування історії своїх поїздок за кордон теж може вважатися злочином. Людина, яка стала джерелом інфекції та привела до поширення вірусу, буде звинувачена у створенні загрози суспільній безпеці. За таке порушення їй загрожує позбавлення волі строком до 10-ти років або довічне тюремне ув’язнення або навіть страта.

Крім того, всі громадяни, що повертаються додому після свят із зони вогнища епідемії, повинні залишатися вдома або під наглядом лікарів 14 днів. Ті, хто відмовляться від карантину, будуть покарані.

Читайте также:   Український авіаперевізник чекає "відмаху" МОЗ для евакуації українців із Китаю

У Китаї почали виробляти можливі ліки проти хвороби

15 лютого препарат Фавейлавей, розроблений фармацевтичною компанією Zhejiang Hisun Pharmaceutical, офіційно отримав схвалення Державного управління з нагляду за харчовими продуктами та лікарськими засобами для виходу на ринок.

Це перший препарат, який під час спалаху коронавіруса потенційно може бути ефективний у лікуванні нового типу коронавіруса. Уряд Китаю відзначив, що ліки можуть зіграти важливу роль у профілактиці захворювання.

Перша смерть в Європі

У Франції помер турист з Китаю, у якого виявили коронавірус. Це перший смертельний випадок від нової хвороби за межами Азії. Йдеться про 80-річного чоловіка, який приїхав до Франції з провінції Хубей 16 січня. 25 січня його госпіталізували з симптомами 2019 nCoV, його стан швидко погіршувався.

Читайте также:   La Mer випустили крем до Всесвітнього дня океанів

Разом з китайським туристом у лікарню забрали і його дочку, яка також заразилася китайським вірусом. Стан її здоров’я не викликає побоювань. Всього у Франції захворіли більше десятка осіб.

До цього за межами Китаю тільки три людини померли від коронавіруса: в Гонконзі, на Філіппінах і в Японії.

На круїзному лайнері кількість заражених перевищила 350 осіб

Кількість хворих на коронавірус на круїзному лайнері Diamond Princess, який стоїть в порту японського міста Йокогама, досягла 355 осіб. Серед них двоє громадян України – це обслуговчий персонал. За останню добу США та Канада вирішили евакуювати своїх громадян з судна. Всього на борту знаходилися громадяни понад 50 країн.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.