МОЗ розповів, де буде лікуватися перший хворий на коронавірус українець

Член екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess мінімум два тижні проведе в японській лікарні

Перший українець, який заразився китайським коронавірусом, мінімум два тижні проведе в японській лікарні. Про це повідомив МОЗ України.

– Зараз українець знятий з лайнера, який знаходиться на карантині біля берегів Японії, і перевезений в японську лікарню столичного регіону. Там він буде перебувати в ізоляції під відповідним медичним наглядом не менше 14 днів, – сказано на сайті МОЗ.

МОЗ пообіцяв щодня розповідати про стан хворого.

Новим коронавірусом заразився член екіпажу круїзного лайнера Diamond Princess з маршрутом Кагосіма – Гонконг – Окінава. З 5 лютого він стоїть на карантині біля берегів японського портового міста Йокогама, через те, що в одного з китайських пасажирів підтвердили коронавірус. Судно буде на карантині до 19 лютого – медики вважають, що коронавірус може проявлятися протягом двох тижнів.

Читайте также:   Не забудь перевести часы: Украина переходит на зимнее время

Всього на судні Diamond Princess до 9 лютого підтвердили 70 випадків коронавіруса. На борту знаходяться понад 3,5 тисячі людей з більш ніж 50 країн. Серед них 25 громадян України, всі вони члени екіпажу. Коронавірус знайшли у громадян Японії, США, Австралії, Канади, Гонконгу, Китаю, Нової Зеландії, Філіппін, Аргентини, Великобританії та України.

Осередком спалаху нового коронавіруса став ринок м’яса і морепродуктів в китайському місті Ухань. Перший випадок зараження інфекцією підтвердили 31 грудня 2019 року. Від вірусу поки немає офіційної вакцини. Одним з ускладнень зарази є пневмонія. У групі ризику – люди зі слабким імунітетом або з серйозними хронічними захворюваннями. Кілька країн, серед яких і Україна, на час припинили авіасполучення з Китаєм. За останніми даними ВООЗ на 8 лютого жертвами коронавіруса у світі стали 813 осіб, заражені 37 575.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *