У Кореї почали використовувати ШІ для виявлення людей, які збираються стрибнути з мосту

28 мостів, що перетинають річку Хан, відомі як найпопулярніші місця для самогубств у Сеулі. Тепер тут застосовують нову технологію зі штучним інтелектом, щоб своєчасно відслідковувати тих, хто має намір зістрибнути. Таким чином влада міста сподівається звести до мінімуму кількість самогубств, пише Insider.
За даними статистики Korea Times, щороку близько 500 людей намагаються накласти на себе руки на мостах через річку Хан. Щоб запобігти цьому, адміністрація столиці Південної Кореї встановила нову систему відеоспостереження, запрограмовану на виявлення поведінки, типової для тих, хто має намір вчинити самогубство. Камери фіксують людей, які надто довго затримуються на мосту, звіряючи свої висновки з іншими записами спостереження в цьому ж районі. Потім система відправляє сигнали рятувальним командам поблизу.

Читайте также:   The Economic Daily: Apple готується до анонсу електромобіля разом з iPhone 13 у вересні наступного року

“Найважливіша річ у порятунку людей, які намагаються покінчити життя самогубством – це зупинити їх, перш ніж вони опиняться у воді. Як тільки це станеться, виживання падає нижче 50%. Ми відслідковуємо дані з 572 камер відеоспостереження у центрі управління, але співробітникам складно Тепер система штучного інтелекту вибирає кадри, на яких людина демонструє підозрілу поведінку, і подає сигнал тривоги, щоб рятувальники могли реагувати набагато швидше”, – каже представник Сеульського пожежно-рятувального центру.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

Напишите комментарий

Your email address will not be published.