Microsoft відкриє перший роздрібний магазин в Європі

Компанія Microsoft готується до відкриття свого першого роздрібного магазина в Європі. Він розташується в самому серці Лондона – на перетині вулиць Ріджент-стріт і Оксфорд-стріт, де знаходиться велика кількість найпопулярніших роздрібних магазинів в світі.

Microsoft орендує для свого флагманського європейського магазину триповерхове приміщення загальною площею в 2040 м2. Примітно, що магазин Microsoft буде знаходиться неподалік від знаменитого магазина Apple на Ріджент-стріт. Їх будуть розділяти всього кілька магазинів інших фірм.

Відомо, що крім величезних вітрин, на яких буде представлено широкий асортимент пристроїв Microsoft і її партнерів, плануються величезні відео стіни, громадський театр, навчальні зони, де будуть проводитися семінари, і навіть спеціальна секція Answer Desk-аналог Apple Genius Bar для безкоштовних консультацій та технічної підтримки користувачів. Відвідувачі магазину також зможуть випробувати найостанніші розробки компанії, такі як шолом доповненої реальності HoloLens, а також гарнітури змішаної реальності на платформі Windows Mixed Reality.

Читайте также:   NASA запускає новий проект з дослідження Чумацького Шляху

Для відвідувачів лондонський магазин Microsoft відкриється 11 липня, так що якщо плануєте опинитися в столиці Великобританії в цих числах або пізніше, то безперечно варто туди заглянути.

Залишається додати, що раніше аналогічні флагманські роздрібні магазини Microsoft відкрила в Сіднеї і Нью-Йорку.

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *