NASA завершила будівництво основного ступеня надважкої ракети Space Launch System для освоєння далекого космосу

NASA і Boeing закінчили роботу над основною частиною нової надважкої ракети Space Launch System (SLS), яка призначається для доставки людей і вантажів в дальній космос. Базова частина, виготовлена ​​на заводі NASA в Міхуді в Новому Орлеані, в даний час прямує в Міссісіпі, де вона буде проходити ключові випробування.

SLS є важливою частиною програми Artemis, ініціативи NASA з повернення людей на Місяць до 2024 року. Коли будівництво буде повністю завершено, Space Launch System стане найпотужнішою ракетою в світі. Ступінь завантажили на баржу та відправили в космічний центр NASA в Міссісіпі. Там вона пройде всі основні етапи тестування Green Run перед першим запуском місії. Випробування включає заповнення паливом і повне навантаження чотирьох головних двигунів, як під час фактичного запуску. Ракета буде встановлена ​​не на стартовому майданчику, а на випробувальному стенді.

Читайте также:   Дома будущего: ТОП-6 для защиты человечества

Це тестування передбачається провести цього літа, після чого ракета може відправитися в космічний центр Кеннеді на мисі Канаверал (орієнтовно, в період з липня по жовтень 2020 року). Але до цього моменту має бути ще багато зроблено, зокрема, встановити верхню частину ракети й прикріпити до неї капсулу Orion. Перший політ SLS з кораблем буде без екіпажу, NASA перевірить ефективність капсули в космосі.

Американське космічне агентство досі не встановило точну дату старту місії, що отримала назву Artemis 1. Через рік після пробного польоту NASA планує запустити ще одну ракету, але вже з екіпажем на борту. За словами віцепрезидент і керівника проекту SLS в Boeing Джона Шеннона, будівництво другої ракети йде на 40% швидше. Найскладнішими завданнями виявилися процес зварювання і створення частини ступені, де встановлюються двигуни.

Читайте также:   Желатиновый робот сможет путешествовать внутри человека?

Тим часом NASA як і раніше необхідно продумати безліч інших моментів. Це і скафандри, і місячні модулі. Поточний рік стане показовим для агентства, він покаже, чи зможе NASA підготувати все це, щоб безпечно доставити астронавтів на поверхню Місяця.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *