В Ухані школярів на карантині змусили вчитися віддалено через DingTalk. Вони за ніч обрушили рейтинг додатка Alibaba, щоб його видалили з App Store

У китайському місті Ухань, звідки почалося поширення нової коронавірусної інфекції COVID-19, навчальні заклади закриті на карантин, так що школярам доводиться навчатися віддалено – заняття проводяться за допомогою платформи DingTalk, що належить Alibaba (в січні вийшло оновлення DingTalk, яке принесло безліч нових освітніх функцій). Потім хтось дізнався, що додатки з рейтингом нижче однієї зірки віддаляються з App Store і школярі зробили рівно те, чого і слід було очікувати від дітей – почали масово «мінусувати» додаток. Цікаву історію винахідливості китайських школярів розповів британський журнал London Review of Books, що випустив днями докладний звіт про життя на карантині в Ухані.

Всього за одну ніч користувачі залишили десятки тисяч негативних відгуків і відповідних оцінок, в результаті чого рейтинг додатка обрушився з 4,9 до 1,4. Як зазначає TechNode, в одну мить проект DingTalk опинився на межі виживання. Незабаром після того, як користувачі масово занизили рейтинг DingTalk, розробники публічно звернулися до користувачів, слізливо благаючи про помилування. Вони опублікували на стрімінговій платформі Bilibili ролик з мемами і сценами з мультфільмів, які закликають користувачів змінити свої оцінки. Ролик переглянули майже 17 млн разів.

Читайте также:   Apple, Google, Microsoft і WhatsApp виступили проти уряду Великобританії

Як пише TechNode, незабаром після масованої атаки школярів DingTalk розпочався контрнаступ і посипалися позитивні п’ятизіркові оцінки. Судячи з усього, вони від дорослих користувачів, які не в захваті від того, що діти не ходять до школи. Генеральний директор DingTalk Чен Ханг в інтерв’ю TechNode жартома заявив, що, ймовірно, на місці школярів вчинив би точно так само.

На момент публікації матеріалу джерела не вдалося отримати коментар Apple.

Само собою, DingTalk як і раніше є в офіційних магазинах додатків. Щоб зіграти в цифровий ящик, на жаль, потрібно більше, ніж безліч низьких оцінок. Іронія полягає в тому, що в корпоративному середовищі успіхи DingTalk приблизно такі ж, як в освітньому сегменті: все через погану репутацію – сприяння іншим компаніям в стеженні та управлінні своїми співробітниками.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.