Спадкоємця Samsung відправили до в’язниці на 2,5 роки за звинуваченням у хабарництві

Лі Дже Йон, який є фактичним лідером і спадкоємцем конгломерату Samsung Group, був визнаний винним у звинуваченні в хабарництві. В результаті, його засудили до тюремного ув’язнення терміном на 2 роки і 6 місяців.

Лі Дже Йон – мільярдер і син скандального голови Samsung Лі Гон Хі, який помер в жовтні – був поміщений у в’язницю в 2017 році. Це стало наслідком скандалу про хабарництво, в результаті якого була усунена президент Республіки Корея Пак Кин Хе. Лі відсидів за все один рік з п’ятирічного ув’язнення, перш ніж в 2019 році було призначено повторний судовий розгляд.

Лі звинувачували в тому, що він пропонував у вигляді хабаря коней і блага одного колишнього президента, щоб заручитися підтримкою уряду в питанні його наступності в Samsung. Пак Кин Хе відбуває 20-річний термін за низкою звинувачень, включаючи хабарництво, пов’язане з Samsung.

У грудні минулого року Лі приніс публічні вибачення за свою роль в плані про спадкоємність. Він також пообіцяв, що не передасть управління корейської династією своїм дітям. 52-річний Лі Дже Йонн є онуком засновника Samsung Лі Бен Чула.

Очікується, що це судове рішення створить вакуум лідерства на вершині керівництва конгломерату, а це, своєю чергою, може ускладнити важливі стратегічні рішення. Зараз Samsung управляється командою топменеджерів.

Читайте также:   W.A.L.T. - прадідусь усіх телефонів Apple

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *