Apple представила iPhone 13 і iPhone 13 Pro

Apple представила iPhone 13

Компанія Apple представила нову лінійку своїх смартфонів iPhone. Візуальних змін не так багато, а ось залізо і камери сильно оновилися.

Вже за традицією Apple показала відразу чотири нових гаджета:

iPhone 13 – від $699

iPhone 13 mini – від $799

iPhone 13 Pro – від $999

iPhone 13 Pro Max – від $1099

iPhone 13 / iPhone 13 mini

iPhone 13

Як і очікувалося, старий дизайн, але є нові кольори. Їх відразу п’ять. Нові смартфони дуже потужні всередині, їх швидкодія зросла на десятки відсотків. Зрозуміти це складно, смартфон і так був дуже потужним. А ось що круто – час роботи: iPhone 13 працює на 2,5 години більше iPhone 12, а iPhone 13 mini – на 1,5 години довше iPhone 12 mini.

Читайте также:   В США робот уволил ведущего программиста IT-проекта

Як завжди, смартфони отримали неймовірно круті поновлення для камер. Тепер, наприклад, камера вміє розмивати задній фон в реальному часі прямо на відео – це дуже потужно.

Важлива зміна – тепер пам’ять починається від 128 ГБ, далі версії на 256 ГБ і 512 ГБ.

iPhone 13 Pro / iPhone 13 Pro Max

Дизайн колишній, але чубчик на 20% менше. А ще чотири кольори, новий називається Sierra Blue. Як завжди, нові iPhone сильно могутніше попередньої версії, працюють на чіпі А15 Bionic. Екран – 120 Гц, але є крута особливість: якщо такий високий показник вам не потрібен, система автоматично знизить його до, наприклад, 10 Гц. Це, в тому числі, допомагає батареї працювати довше: iPhone 13 Pro працює на 1,5 години більше iPhone 12 Pro, а iPhone 13 Pro Max – на 2,5 години довше iPhone 12 Pro Max.

Читайте также:   Правовласники відключили сервери піратського плеєра Moonwalk

У смартфонів повністю нові потужні камери, вони знімають фото і відео круто як ніколи раніше. Apple запевняє, що на iPhone 13 Pro Max можна знімати повноцінні фільми і з боку навіть здається, що не обманюють.

Крім того, тепер є версія і на 1 ТБ. Вартість в США – від $1599.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *