Ілон Маск як і раніше готовий брати на роботу людей без вищої освіти

Ілон Маск залишається вірним своїй позиції – його співробітники повинні вміти вирішувати складні завдання, а дипломи про освіту ще ні про що не говорять. Інженер підтвердив це в листуванні в Twitter.

Як повідомляє Business Insider, на питання, чи продовжує він не вимагати від своїх потенційних співробітників наявності вищої освіти, підприємець відповів ствердно, підтвердивши, що за минулі п’ять років його думка на цю тему не змінилося.

BI нагадує, що вперше про те, що він не вважає критичним відсутність вищої освіти, Маск заявив в 2014 році в інтерв’ю німецькому виданню Auto Bild.

«У дипломі про закінчення коледжу або навіть середньої школи немає крайньої потреби. Якщо хтось закінчив університет на відмінно, це, може бути ознакою того, що він здатний на великі справи, але не факт. Подивіться, наприклад, на таких як Білл Гейтс або Ларрі Еллісон, Стів Джобс – ці хлопці не закінчували коледжів, але взяти їх на роботу було б чудовою ідеєю», – вказав тоді підприємець.

Читайте также:   Киев на пороге модернизации

Замість ступеня, отриманого в престижному ВИШі, за словами Маска, він шукає у потенційному працівникові «докази видатних здібностей». Якщо вони є, то швидше за все – співпраця відбудеться.

Глава Tesla і SpaceX уточнив, що коли проводить співбесіду з претендентом, то просить його коротко описати свою кар’єру і розповісти про методи розв’язання найскладніших проблем, з якими йому доводилося стикатися. А щоб переконатися, що людина не намагається привласнити собі заслугу когось іншого, Маск ставить йому детальні питання щодо викладених відомостей. Той, хто сам знайшов вихід зі скрутної ситуації, завжди зможе дати на них відповідь, підкреслює підприємець.

Наостанок зазначимо, що сам Маск свого часу отримав ступінь бакалавра з фізики та економіки в Університеті штату Пенсильванія. Після цього він хотів отримати докторський ступінь в Стенфордському університеті, проте в підсумку передумав і вирішив перевірити свою удачу в дотком-сфері.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *