Навіщо платити більше: у мессенджері Viber з’явився новий сервіс «Місцевий Номер Viber»

У мессенджері Viber з’явився новий сервіс «Місцевий Номер Viber» (Viber Local Number), який дозволяє оформити підписку на локальний номер телефону. У такому випадку навіть абоненти, у яких немає Viber, зможуть дзвонити і відправляти на нього SMS-повідомлення по «домашнім» тарифами з будь-якої точки світу.

За допомогою даної послуги міжнародні компанії можуть надати клієнтам і партнерам місцевий бізнес-номер і залишатися на зв’язку, де б у світі вони не знаходилися. Мандрівники можуть «відчувати себе як вдома» в будь-якій країні, використовуючи місцевий номер для бронювання столиків в ресторанах, записи на екскурсії і безлічі інших послуг. Їдучи за кордон, експати можуть залишити номер своїм близьким, щоб продовжувати спілкуватися по локальним тарифами.

Читайте также:   Наздогнати і перегнати Китай: Трамп поспішає з впровадженням 5G

Сервісом зможуть скористатися абоненти по всьому світу. Можливість оформити підписку на локальний номер телефону вже доступна у Великобританії, США і Канаді, а в найближчому майбутньому з’явиться і в інших країнах. На місцевий номер Viber можна отримати необмежену кількість дзвінків і SMS-повідомлень.

Відповідно, українці вже зараз можуть замовити собі «місцевий» номер в США, Канаді або Великобританії, вибравши місто та вільний номер.

На честь запуску нової функції Viber пропонує першим 10 тис. передплатників спеціальний безстроковий тариф за $ 1,99 (54,99 грн) на місяць. Стандартна ціна користування послугою складе $ 4,99 (139,99 грн) на місяць. Передплату можна безкоштовно скасувати в будь-який момент.

Щоб скористатися сервісом, користувач повинен відкрити меню «Ще» в додатку Viber і вибрати “Місцевий номер Viber”.

Читайте также:   В Аргентині проїзд можна оплатити криптовалютою

Читайте також: ДОСЛІДНИКИ ВИЯВИЛИ, ЩО ШКІДЛИВИМ ПЗ МОЖНА ЗАРАЗИТИ ЛЮБЕ ДІАГНОСТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.