AMD наростила частку в усіх сегментах процесорного ринку

Компанія Intel продовжує залишатися безперечним лідером на світовому ринку x86-процесорів, за тримісячний період поставивши 82,9%. У свою чергу, на частку Advanced Micro Devices (AMD) припало 17,1% всіх поставок. Для порівняння, рік тому AMD займала 15,6% ринку.

Якщо дивитися окремо сегмент настільних процесорів, на AMD припадає 17,1% всіх поставок, що відповідає зростанню в річному вираженні на 4,8 процентного пункту. Так, у порівнянні з першим кварталом частка AMD не змінилася, але варто враховувати, що новітні 7-нм CPU Ryzen 3000 надійшли в продаж тільки на початку третього кварталу та ще не встигли вплинути на сегмент. Навряд чи варто сумніватися в тому, що вони неодмінно вплинуть, особливо з огляду на повідомлення різних онлайн-майданчиків про успіх новинок.

Читайте также:   Walmart відкрив перший супермаркет зі штучним інтелектом

Як можна побачити в таблиці вище, частка AMD зростає вже майже три роки поспіль, за винятком пари кварталів. Можна з великою часткою впевненості говорити, що за підсумками цього кварталу AMD додасть ще 1,5% -2%, особливо з урахуванням недавніх повідомлень, що нестача процесорів Intel збережеться до першого кварталу 2020 року.

У мобільному сегменті справи в AMD теж йдуть досить-таки непогано: за квартал компанії вдалося наростити частку з 13,1% до 14,1%, тоді як зростання в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і зовсім склав 5,3%.

Сегмент x86-процесорів для серверів, як відомо, не особливо податливий до швидких змін, 96,6% цього сегмента належить Intel. Проте, за квартал частка AMD зросла з 2,9 до 3,4%, тоді як роком раніше компанія займала 1,4%. З огляду на те, якими гідними вийшли нові 7-нанометрові CPU Epyc, частка AMD явно продовжить рости. Разом виходить, що в минулому кварталі AMD наростила частку в усіх сегментах процесорного ринку та поки ніщо не вказує, що це зростання сповільниться в найближчому майбутньому.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.