Вілл Сміт повертається до кіно вперше після скандалу на «Оскарі»

 

Нещодавно Уілл Смітт приніс публічні вибачення за інцидент на церемонії «Оскар». Нагадаємо, що він ударив коміка Кріса Рока за невдалий жарт про його дружину Джаду Пінкетт-Сміт. Але, здається, що комік не дуже йому повірив: Рок висміяв поведінку актора на першому ж своєму виступі. Проте на кінокомпанію Netflix, яка після скандалу призупинила співпрацю із зіркою, слова актора вплинули позитивно.

Повідомляють, що вони готові знову зустрітися з актором, щоб обговорити зйомки його біографічного фільму. «Після тієї ляпаса Вілл був залишений поза увагою Netflix і Apple TV+. Він вибачився і на тривалий період пішов із центру уваги. З того часу пройшло достатньо часу, щоб пил тих подій осів і всі заспокоїлися. Лупа та її наслідки, звичайно, стали поворотними моментами в житті Вілла і, можливо, тепер стануть частиною сюжетної лінії його байопіка. У будь-якому випадку Netflix знову хоче брати участь у переговорах про зйомки цього фільму, і команда Вілла не сумнівається, що Apple наслідуватиме їх приклад», — наводить слова інсайдера Daily Mail.

Читайте также:   Фантастика: творіння Marvel може увійти в історію

До речі, раніше колишня дружина Вілла Сміта підтримала його. «Я просто хочу, щоб люди дозволили йому бути людиною і вибачили її помилку. Я дуже на це сподіваюся», – заявила екс-дружина актора.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 12

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *