Сімейний розлад: Меган Маркл ревнує принца Гаррі до молодої спортсменки

Меган Маркл ревнує принца Гаррі до молодої спортсменки

Принц Гаррі був помічений на благодійному матчі з кінного поло. В той день грала їх з Меган улюблена команда Aspen Polo Club, однак герцог Сассекському проводив час в компанії молодої спортсменки, а не дружини.

Поки Меган Маркл займається вихованням дітей, принц Гаррі, мабуть, відпочиває за двох. В кінці літа він відправився на матч в Колорадо, а Меган залишилася в їхньому особняку в Монтесіто. Думаємо, вона дуже пошкодувала про те, що відправила Гаррі одного.

У ЗМІ з’явилася фотографія, на якій принц обіймається з 24-річною спортсменкою Райлі Ганц. Про дівчину відомо небагато: вона періодично бере участь в турнірі по поло разом зі своїми братами. За повідомленнями джерел, близьких до королівської сім’ї, Меган дуже гостро реагує на будь-яку появу Райлі поблизу принца Гаррі.

Читайте также:   Найскладніша роль Леонардо Ді Капріо

За словами джерел, Райлі могла б стати ідеальною кандидатурою на роль дружини Гаррі ще кілька років тому, адже вона зовсім в його смаку. І що найголовніше – її батьки близькі з принцом Чарльзом, і така партія могла б порадувати всіх, але про це вже пізно говорити. «Гаррі нескінченно любить Меган», – сказало джерело.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *