Модель Софія Джірау із синдромом Дауна знялася у новій кампанії Victoria’s Secret

Пуерторіканська модель Софія Джірау взяла участь у зйомках нової колекції Victoria’s Secret, що отримала назву Love Cloud, – вона стала першою дівчиною із синдромом Дауна, яка співпрацювала з брендом. Про це повідомляє NBC News. «Я мріяла про це, я працювала для цього і сьогодні моя мрія збулася, — написала Джірау в інстаграмі. — Нарешті, я можу розкрити вам свій великий секрет. Я стала першою моделлю Victoria’s Secret із синдромом Дауна!»

Окрім Джірау, у Love Cloud знялися ще 17 героїнь, серед яких трансгедерні та вагітні жінки, плюс-сайз-моделі та дівчата з інвалідністю. Наприклад, у кампанії взяли участь Валентина Сампайо, Адут Акеч, Міріам Бланко та Шалом Харлоу. “З урахуванням реальних потреб наших клієнток Love Cloud була створена як колекція, яка забезпечує повсякденний комфорт без відмови від функціональності та сексуальності спідньої білизни”, – розповіла дизайнерка Дженні Шаффер.

Читайте также:   На Одеський кінофестиваль приїде Террі Ґілліам

«Колекція Love Cloud – важливий момент в еволюції бренду: від складу неймовірних героїнь, які втілюють нашу колекцію, до неймовірної атмосфери на зйомках. Кампанія стала важливою частиною нової історії Victoria’s Secret, яку ми створюємо тут і зараз», – розповів креативний директор бренду Рауль Мартінес.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 11

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *