Ілон Маск передумав підтримувати Каньє Уеста на виборах у США

Репер братиме участь у президентських перегонах як незалежний кандидат

Американський інженер-мільярдер Ілон Маск передумав підтримувати репера Каньє Уеста на виборах президента США у 2024 році. Про це повідомляє видання Independent.

За інформацією джерела, причиною тому нібито послужило інтерв’ю артиста журналу Forbes, в якому він розповів деталі своєї передвиборчої кампанії. Зокрема, репер заявив, що в разі перемоги збирається використовувати модель Ваканди (держави з всесвіту Marvel) і буде зацікавлений у співпраці з науковцями країни, як це робив король Т’Чалла з фільму “Чорна пантера”.

– У нас може бути значно більше розбіжностей у думках, ніж я припускав, – сказано в повідомленні Маска в Twitter, яке незабаром він видалив.

Читайте также:   SalesConf: Конференція з продажу для власників бізнесу та менеджерів з продажу

У розмові з журналістами Уест також висловився проти абортів і вакцинації, а створені ліки для захисту від COVID-19 – “знаком звіра” і приводом для чипування людей. За словами артиста, він братиме участь у виборах як незалежний кандидат. Раніше він підтримував політику чинного глави держави республіканця Дональда Трампа.

Про те, що буде балотуватися на вибори президента США, Каньє заявив на початку липня. Зараз артист розробляє свою передвиборчу кампанію, а в ролі порадника йому допомагає дружина і бізнесвумен Кім Кардаш’ян.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *