Lady Kira – справжня юна леді

Талановита дитина – талановита в усьому. У творчості немає обмежень. І це доводить героїня нашого випуску Lady Kira. Ця дівчинка неодноразово приймала участь в вокальних конкурсах, де вражала всіх своїм співом. Більш того, Кіра популяризує творчість українських поетів і поетес. Ми поспілкувалися з Lady Kira та дізналися більше про її творчий шлях.

Кіра, привіт. Ти ще зовсім юна, скажи, для тебе творчість  – це праця, чи захоплення?

Звичайно, це захоплення. Творчість – це мій світ, який я сама собі створюю. Але чим більше мене знають, тим більше від мене чекають чогось нового,  чогось такого, що може вразити чи здивувати, тим більше я вкладаю в це сил. Але мене завжди так тішить хороший результат, що одразу хочеться знову створювати щось нове.

Читайте также:   Panteras - співаючі пантери українського шоу-бізнесу

Ти дуже багато приділяєш часу поезії, хто тебе надихає? На кого хотілось би рівнятися?

Звичайно, у мене є ті, кого я обожнюю та ким особливо захоплююсь. Напевно, мені ще не так багато років, щоб я була глибоко обізнана з життям та творчістю багатьох поетів та поетес. Але серед моїх фаворитів на сьогодні – це, безперечно, Ліна Костенко. Я знаю напам‘ять десь біля десяти її віршів.
Ще мені зараз дуже близька творчість Інелли Огнєвої, молодої поетеси із Бучі, яка покинула нас у двадцятирічному віці через невиліковну хворобу. Її вірші, яких я теж знаю багато, мене дуже захоплюють, як і вона сама. Ми спілкуємося з її мамою і я допомагаю популяризувати творчість доньки.

Читайте также:   У соціальних мережах розкритикували Tiffany & Co. за ейджизм

В 5 років ти вже знала більше 20-ти дорослих поезій. Хто з тобою займається вдома?

Коли вперше помітили, що після декількох прочитувань якогось дорослого вірша: «Contra spem spero!» Лесі Українки, «Мені тринадцятий минало» Тараса Шевченка, «Чого являєшся мені у сні»  Івана Франка, мені ще не було п’яти років. Але матуся вечорами щось завжди читала, а я запам’ятовувала. Пізніше знайомі порадили займатись серйозніше, щоб розвивати ці здібності, то почалися заняття з риторики.

Який із вокальних конкурсів для тебе більше всього запам’ятався і чому?

Мабуть, «Україна єднає світ». Тому, що там було дуже зіркове журі: голова журі – Ада Роговцева, багато відомих акторів, яких я бачила раніше у фільмах та по телебаченню.

Читайте также:   Актор Елліот Пейдж розповів в інтерв'ю Опрі Уїнфрі про свій камінг-аут

Чи є в тебе улюблений предмет у школі? Чи багато в тебе подружок?

Більше всього люблю – математику. Подруг маю багато, але більше спілкуюсь із хлопчиками. Мені подобаються їхні розваги.

Якщо тобі потрібно було б вибирати між музикою і поезією, що би ти обрала?!

Я б обрала музику: гру на фортепіано та вокал.

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 69

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *