Джонні Депп отримав першу велику роль після суду з Ембер Хердом

Ролі короля Людовіка XV у фільмі “Жанна дю Баррі” – перша велика робота Деппа з 2020 року, після того, як він був змушений відмовитися від зйомок у третій частині франшизи “Фантастичні тварюки” через програш справи про наклеп проти газети The Sun.

Як повідомляє Sky News, “Жанна Дюбаррі” розповідає історію молодої жінки з робітничого класу Жанни Бекю, яка використовує свій інтелект і чарівність, щоб піднятися соціальними сходами, і зрештою потрапляє в поле зору короля Людовіка XV.

Жанну Бекю зіграє сама режисерка фільму Майвен Ле Беско. Також в акторському складі значаться Луї Гаррель (“Мрійники”), П’єр Рішар (“Папаші”, “Іграшка”, “Невезучі”) та Ноемі Львівські (“Життя на перемотці”). Зйомки розпочалися наприкінці липня після завершення судового процесу.

Читайте также:   Українка Софія Єгорова перемогла у міжнародному конкурсі в Македонії та виграла запис пісні на європейській студії (ФОТО)

Нагадаємо, 59-річний актор виграв судовий позов проти колишньої дружини в червні цього року. Депп подав до суду на Херд через статтю 2018 року, яку вона написала про свій досвід жертви домашнього насильства. Представники актора заявляли, що після звинувачень він втратив можливості працювати в кіно, наприклад, його виключили із франшизи “Пірати Карибського моря”.

Присяжні винесли рішення на його користь після шеститижневого судового розгляду.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1505

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *