В готелі Закарпаття для Періс Хілтон добудовують вертолітний майданчик і паркінг

Роботи в готельно-розважальному комплексі киплять, багато вже готове

Про те, що незабаром на Закарпаття прибуде світська левиця Періс Хілтон — оглядати свою нову нерухомість, курортний комплекс «Деренівська Купіль» в селі Нижнє Солотвино, в низці свят місцеві жителі призабули. Але те, що роботи з підготовки комплексу до продажу такій персоні вже майже завершені, що не вислизнуло від уваги місцевих.

— Її вимоги вже майже виконані. Періс Хілтон побажала, щоб на території комплексу побудували багаторівневу парковку і вертолітний майданчик, — розповідають жителі села Руські Комарівці, до сільради якого належить і Нижнє Солотвино. — Бетон вже залитий, парковку будують — поки незрозуміло, дво- або триповерхову. Біля комплексу й раніше, якщо наплив гостей, не було де машину поставити. А вже після того, як Періс приверне до нього увагу, проблема з нестачею місць тільки посилиться. Напевно, ще з місяць піде на завершення робіт. А може, й більше — свята ж. Але основний фронт вже виконано.

Читайте также:   Кинофестиваль в Палм-Спринг (фотоотчет)

Зараз тутешні жителі розглядають «Деренівську Купіль» як місце, куди обов’язково потрібно буде зайти поколядувати, показати вертеп. Колись це був відомий на всю Європу термальний курорт — завдяки гарячим джерелам і мінеральній воді тут лікували багато хвороб. Оздоровчі санаторії працювали ще при Австро-Угорщині. Продовжують і зараз, але вже з лоском і пафосом. Кажуть — колядники жодного разу ще це місце не обходили, а співробітники комплексу самі зазивають хлопчиків і дівчат, які в різдвяний період колядують великими компаніями.

— І на Хрещення там влаштовують свято, воду освячують, купаємося, — кажуть місцеві. — Всіх пускають — з цим проблем немає. Діти зі шкіл приїжджають на екскурсії, з садків. Та й взагалі, ми перед тамтешніми власниками, як у нас кажуть, «капор долив» — знімаємо капелюха.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *