Український студент купив за $1 права на екранізацію оповідання Стівена Кінга «Велотренажер»

Випуск стрічки в широкий прокат буде можливий тільки з особистого дозволу Стівена Кінга

Дев’ятнадцятирічний український студент Валентин Лавренюк підписав контракт зі Стівеном Кінгом за програмою Dollar Baby і всього за $1 викупив право на екранізацію його оповідання «Велотренажер», написаного e 2008 році. Таким чином Валентин вирішив продовжити справу свого батька, Сергія Лавренюка, генерального продюсера компанії Solar Media Entertainment.

Твір «Велотренажер» розповідає про художника Річарда Сіфкіце, який намагається схуднути за допомогою велотренажера в підвалі свого будинку в Нью-Йорку. При цьому чим більше худне головний герой, тим частіше його переслідують дивні ілюзії. Валентин планує випустити короткометражний фільм за оповіданням до кінця цього року, це буде його дебютний проект.

Читайте также:   Зима вже близько: коли українцям варто перевести годинники

Відзначимо, що в рамках програми Dollar Baby Стівен Кінг за $1 ділиться своїми авторськими правами зі школярами та студентами-кінематографістами, щоб ті могли екранізувати його роботу. Позитивна відповідь на запит Валентина була отримана швидко, при цьому подібних контрактів укладається від п’яти до десяти щорічно.

Свого часу американський письменник Стівен Кінг прокоментував продаж прав на екранізацію своїх творів наступним чином:

«Мені подобається, що у мене є можливість протягнути руку допомоги новачкам, так само, як колись протягнули мені».

Права на екранізацію оповідання надаються на рік, за умовами контракту короткометражний фільм не можна викладати в мережу або транслювати на телебаченні.Випуск стрічки в широкий прокат буде можливий тільки з особистого дозволу Стівена Кінга.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *