Ринок нерухомості в Греції

Греція сьогодні це колиска античної цивілізації, батьківщина демократії, філософії, мистецтва, театру, основ наук і, звичайно, Олімпійських ігор. Місце народження міфів та легенд, які ми всі любили читати у дитинстві. Благодатна природа та мальовничі краєвиди цього краю так і манять до себе прихильників прадавніх руїн, які бажають відпочити на берегах блакитного моря.

Крім того, Греція — це ідеальна країна для ведення бізнесу. У цій статті ви дізнаєтесь більше про ринок нерухомості в Греції: про переваги, недоліки і підводні камені.

Ринок нерухомості Греції

Громадяни країн СНГ можуть купувати нерухомість у Греції без обмежень. Угоду можна оформити на фізичну або юридичну особу, а володіти можна будьякою кількістю житлових об’єктів. Єдиний виняток, який поширюється на іноземців, стосується районів, які вважаються прикордонними територіями Греції. Слід відзначити, що деякі з них знаходяться досить далеко від фактичних кордонів країни. Для того щоб мати можливість придбати нерухомість у цих місцях, потрібно отримати дозвіл від влади.

Купівля нерухомості в Греції надає певні візові пільги. Зокрема, право на шенгенську мультивізу з правом перебування в країні до 90 днів протягом півріччя з моменту першого вїзду. А максимальний термін такої дії складає 3 роки.

Якщо ви придбали нерухомість вартістю від 250 тисяч євро, можете претендувати на пятирічний ВНЖ за програмою «Золота віза». Покупці у даному випадку вважаються інвесторами.

Будь-яка людина, що має нерухомість у Греції, повинна сплачувати щорічні податки на цю саму нерухомість, а також комунальні послуги. Якщо раптом у вас з’явилися борги стосовно податків, вас можуть оштрафувати і навіть відмовити у видачі візи.

Перш за все потрібно знайти житло. Якщо маєте бажання і час, то угодою можна зайнятися самостійно, без послуг агентств нерухомості. Але звернувшись до компанії, ви позбавите себе необхідності розбиратися в юридичних документах на незнайомій мові.

Тож вам необхідно буде знайти ріелтора, найняти адвоката і нотаріуса, оформити індивідуальний податковий номер, внести завдаток, щоб зарезервувати обєкт, укласти договір купівліпродажу, оплатити угоду й отримати сертифікат.

Оренда нерухомості в Греції

Якщо ви їдете у Грецію з метою навчатися або працювати там, то краще не поспішайте і укладайте контракт тоді, коли вже будете знаходитися у країні. Оренда житла без попереднього огляду може супроводжуватись різного роду сюрпризами. Ви, звичайно, можете звернутися до агента з нерухомості, але тоді доведеться заплатити йому суму в обсязі одного місячного внеску. Та й взагалі, шукати житло самому не менш ефективно і займатиме приблизно стільки ж часу.

Щоб знайти житло, існує декілька способів. Це газети, інтернет, знайомі, а також власні ноги. Пошук через знайомих річ досить ненадійна, бо уявлення про нормальне житло у вас і ваших друзів може відрізнятися. Газети це вже більш вірний спосіб знайти житло. Візьміть будьяку газету з оголошеннями і шукайте те, що вам більше до вподоби. Оскільки пропозиції поділені на райони, то не забудьте дізнатися, які з них вважаються безпечними, а які ні. Власне, інтернет надає таку ж саму інформацію, як і газета, тільки з більшою кількістю фотографій. Але найнадійніший і, звісно, найскладніший спосіб, це ходити і самому видивлятися житло. Тут все зрозуміло: знаходите варіанти, які вас цікавлять, і домовляєтеся з власниками про огляд житла. Краще підібрати якомога більше будинків/квартир, щоб було з чого вибирати. Потім укладаєте контракт і вуаля!

Але не забудьте попросити хазяїна показати вам рахунки останніх місяців за комунальні послуги, щоб приблизно уявляти, скільки. І пам’ятайте, що господар зобовязаний віддати вам квартиру у гарному стані і з косметичним ремонтом. Якщо стан вас не влаштовує, то вимагати ремонт за його рахунок цілком нормально.

Також беріть до уваги той факт, що кожна будівля повинна бути інтегрована у місцевість Греції і відповідати певним стандартам. Тож якщо ви придбали гарну віллу біля моря, то можете не турбуватися про те, що чарівний вид зіпсує яканебудь багатоповерхівка.

Читайте також: ЯК ОТРИМАТИ ГРОМАДЯНСТВО СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ

Читайте также:   Романо Проди: «Глобализация Европы – это будущее ЕС»

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 14749

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *