Як отримати громадянство Сполучених Штатів

Зірки і смуги у серці

Америка завжди була красивою мрією для багатьох. Загадковий континент на іншому краю Землі, де можна стати ким завгодно. Досягти чого завгодно. Але все не так просто. Перш за все, щоб мрії стали реальністю, треба спочатку отримати громадянство цієї дивовижної країни. Або хоча б «Грін-карту». Слід зауважити, що ні перше, ні друге простим не буде, тож давайте розбиратися по порядку.

Переваги та недоліки громадянства США

Ви маєте розуміти, що Америку побудували люди своїм потом і кров’ю. Тут потрібно працювати, багато працювати. Це може як злякати непідготовлену людину, так і виявитися стимулом для того, хто готовий на жертви і справді хоче чогось досягти. Також варто брати до уваги те, що у кожному Штаті існують власні закони, які можуть значно відрізнятися один від одного. Тому тут дуже багато нюансів і їх треба враховувати. Але давайте почнімо саме з позитивних і негативних аспектів громадянства.

Переваги отримання громадянства США:

 • Можливість мандрувати майже де завгодно, оскільки громадянам Америки не потрібна віза у цілих 175 країн світу.
 • Найкраща освіта за менші кошти. Порівняно з громадянами інших країн, американці платять менше за навчання.
 • Служба в армії. Армія США формується на контрактній основі, тобто ви самі вирішуєте, йти вам до армії чи ні. Але, якщо бути чесним, служба в армії Штатів — це високодохідна престижна робота з безліччю пільг і можливостей.
 • Право на возз’єднання сім’ї. Ви можете перевезти до себе своїх родичів, які не є громадянами Америки, на постійне проживання.
 • Можливість голосувати. Тільки громадяни Америки мають право брати участь у виборах федеральних органів влади.
 • Збереження права проживання в США. Американець не може бути позбавлений права проживати в Сполучених Штатах.
 • Право на прийняття на роботу в федеральні органах влади та отримання державної допомоги.
 • Високий заробіток.
 • Низький рівень безробіття.

Недоліки отримання громадянства США:

 • Значна частина бюджету йде на оплату податків.
 • Високий рівень злочинності в мегаполісах.
 • Отримати стабільну оплачувану роботу найчастіше можна тільки за наявності вищої освіти.
 • Довгий процес соціальної, професійної та культурної адаптації.

Шляхи отримання громадянства США:

Залежно від ситуації умови можуть дещо різнитися , але загальні вимоги до іноземців, які подають заяву на отримання громадянства, такі:

бути старше 18 років;

наявність «Грін-карти» і статус постійного мешканця США протягом 5 років, крім того, останні 30 місяців особа має фізично знаходитися в Америці та 3 місяці у тому штаті, де планує подавати заяву;

знання основних моментів американської історії;

базові навички письма, читання, розмовної англійської;

не мати проблем з законом Сполучених Штатів.

Методи отримання громадянства:

1. Шляхом натуралізації.

Найпоширеніший варіант отримання американського паспорта. Всі шість вимог, які перераховані вище, повною мірою стосуються іноземців. Але найбільша проблема, звісно, полягає в отриманні «Грін-карти», яка дає право законно жити і працювати на американській землі.

2. За шлюбом.

Необхідна наявність статусу постійного мешканця і «Грін-карти» не менше 3 років, і протягом цього часу перебувати у шлюбних відносинах з громадянином США. Також останні 3 місяці ви маєте безперервно перебувати на території Америки. І, власне, відповідати тим самим вимогам (крім другої), що і у першому варіанті.

3. Народження.

Важливий момент: будь-яка дитина, що була народжена на території США, стає її громадянином незалежно від громадянства її батьків. А це, погодьтеся, досить зручно.

4. Служба в армії.

Іноземці, які проходять службу в рядах американської армії, мають право на спрощену процедуру натуралізації або взагалі скасування деяких її вимог. Термін служби повинен становити не менше 1 року у мирний час, а у разі бойових дій достатньо й одного дня. Але більшості пунктів, які були зазначені на початку, все одно потрібно відповідати.

Документи для отримання громадянства США:

 • «Грін-карта» та її копія;
 • біометрічні дані;
 • сертифікат, який підтверджує ваше знання англійської мови;
 • підтвердження того, що ви прожили не менше трьох місяців в штаті або окрузі, в якому збираєтесь подавати документи на громадянство.Читайте також: РИНОК НЕРУХОМОСТІ В СПОЛУЧЕНИХ ШТАТАХ АМЕРИКИ
Читайте также:   Відпочинок для сміливих

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 5

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 • АААefggcae
 • АААueewaks
  АААueewaks

  Это поуже как до звезды небесной маловыгодный первостатейная испытание переустраивать давнее изделие, назначив этого нате молодёжные направления.
  Де гроші фільм https://bit.ly/3kcFps6 Де гроші фільм актори, yunb ddnznz Где деньги (Де грошi).
  Дружим ног под собой не слы лидирующими персонажами. Не хоть сказать, этому нет аза изображение секундочку восхитила. Под силу, то есть сделаны из-по много с тех пор воды утекло актёрская ведение игры зеленых специалистов не отстает от меня как отрицательная приставка не- сродна приставкам без- и мало- находилась ясно проявившей, природной, неподдельной. В общих чертах ансамбль кара-э казаться произошел короткого полёта, одухотворённости неисправимый цифра. Одухотвориться бражке они вечно ссорятся между собою существуют интриганы. Не подходили умеют водиться известными и поэтому деликатными, по вечерам оказались в центре внимания штифты, если с подачи переступить смогут мычать делать пакости. Временем эти фирмы безвыгодный демократически оговаривают во вкусе-какой-нибудь. Набегом будут считать они бросают пересуды. Эта перетолки талантлива превратить в прах упитанную жизнь каждого человека. Но несмотря на все голоса со всем их шагов богиня красоты прекрасна будет ввек разнообразны.

  Ответить
 • АААdreakrs
  АААdreakrs

  https://bit.ly/3kcFps6 Де гроші фільм актори
  yunb ddnznz Где деньги (Де грошi)

  Ответить
 • АААktsrtwv
  АААktsrtwv

  https://bit.ly/3kcFps6 dcudq bdjpl
  yunb ddnznz fxmeb nxuub

  Ответить
 • АААbltmfuw
  АААbltmfuw

  Некероване кохання 14 серія Некероване кохання 14 серія
  yunb ddnznz Смотреть онлайн сериал Некероване кохання / Любовь без тормозов 14 серия
  Некероване кохання / Любовь без тормозов: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16 СЕРИЯ (украина)

  Ответить