Ринок нерухомості в Сполучених Штатах Америки

Тенденції ринку нерухомості Сполучених Штатів останніх десяти-дванадцяти років можна порівняти з американськими гірками, бо графік цін як досягав недосяжних висот, так і падав на саме дно, він то встановлював неймовірні рекорди, то “знецінював” цілі міста. Але зараз, згідно з прогнозами фахівців, ціни не будуть робити різких стрибків і збережуть тенденцію до зростання.

Нерухомість завжди була одним з найбільш надійних і вигідних способів вкладення грошей. Ціни на квадратні метри йдуть вгору, а разом з ними і рахунки людей, які заробляють на купівлі і продажу цієї самої нерухомості. Тим паче, такий вид пасивного заробітку є дуже привабливим, а в купі з економічною та політичною стабільністю США він стає найвигіднішим.

Якщо порівняти Америку, наприклад, з Європою, то перша буде виглядати більш цікавою у фінансовому відношенні. Європа досить маленька й тісна, а в Америці є де розвернутися. Ви самі вже знаєте, наскільки вона велика, тож місця для будівництва тут достатньо, і якість зовсім не поступається європейській. Звичайно, потенційний ризик присутній, але він є завжди і всюди.

Читайте также:   Інтерв'ю з суперталановитими, запальними учасниками групи RUMBERO’S – Амадором Лопесом та Олегом Серафином

Побудувати власну американську мрію не так складно, як може здатися на перший погляд. І, що найголовніше, для цього створені всі сприятливі умови.

Якщо ви вирішили вкласти свій капітал в нерухомість, то володіти спеціальними знаннями з цієї сфери не обов’язково. Однак, заручитися підмогою професійних консультантів зайвим ніколи не буде, навіть якщо ви впевнені в своїх силах.

Купівля та оренда нерухомості

Спочатку вам потрібна робоча віза ЕВ-5, за якою ви можете отримати посвідку на проживання собі і членам своєї родини. Ще вступ до програми ЕВ-5 дозволяє захистити капітал інвестора від санкцій, і, як наслідок, інвестор стає об’єктом захисту уряду США. Тільки перед тим як отримати цю візу, вам потрібно інвестувати десь приблизно 500 тисяч доларів в економіку Америки. Такі правила, що тут зробиш?

Читайте также:   Як заробити на предметах розкоші?

Також слід сказати, що інвестиції саме у комерційну нерухомість принесуть вам більше грошей. Будівництво торгових центрів, готелів та ресторанів будуть більш вдалими з фінансової точки зору, ніж придбання житлової площі. Після інвестицій вам видається віза на 2 роки, а по закінченню цього часу, в разі успіху підприємства і дотримання всіх необхідних умов, ви зможете претендувати на постійну “грін-карту” для себе і своєї сім’ї. І ще через 5 років кожен з вас може подати документи на отримання громадянства.

Крім цього ви будете захищені від інфляцій. Ціни на нерухомість щорічно підіймаються на 1 або 2 проценти, а тому через декілька років її можна буде вигідно продати. Дохід від ваших вкладів буде достатньо високим, але, на жаль, обслуговування будинку коштує теж не мало. Податки, сума яких інколи доходить до 20% від вартості нерухомості, та комунальні платежі тут дуже високі. А якщо ви вирішите стати рантьє, то дохід зі здачі приміщення в оренду буде приблизно 3%.

Читайте также:   Преемственность поколений по-одесски

Але найсерйознішим мінусом є те, що у період кризи ви якщо і зможете продати житло, то тільки з дуже великою знижкою.

Плюс варто бути особисто перевірити якість житла, щоб уникнути обману зі сторони ріелторів та інших довірених осіб. Тобто, оформляти угоду слід будучи в країні, а не дистанційно.

Читайте також: БІЗНЕС ТА ОПОДАТКУВАННЯ В США

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.