Бізнес та оподаткування в США

Америка це не лише країна, побудована на капіталізмі. Це ще й бізнес. Для влади Сполучених Штатів дуже важливий розвиток приватного бізнесу заради підтримання своєї економіки. Надійна економічна система, твердість законів та великі можливості змушують підприємців зі всього світу відкривати власну справу саме тут.

“Американська мрія” – непорушна віра в те, що при належному старанні абсолютна будь-яка людина може “побудувати” своє життя з нуля, є дуже потужним мотиваційним чинником, який був і залишається актуальним.

Зараз Штати утримують міцні позиції на всіх світових ринках, хоча останнім часом конкуренція з Китаєм стає більш напруженою. Але це, власне кажучи, є тільки плюсом, бо американському уряду доводиться створювати всі умови для того, щоб залучати в країну іноземних інвесторів та бізнесменів. І поле для можливостей тут дійсно дуже велике. Ви можете вкластися як у сільське господарство, так і, наприклад, у космічну промисловість, аби гроші були.

Читайте также:   Наиболее распространенные страхи в бизнесе

Але перед тим як відкривати власний бізнес, вам потрібно взяти до уваги декілька пунктів.

Перш за все, вам варто відвідати Америку, хоча б по туристичній візі, щоб власними очима побачити, як все це тут працює. У кожному Штаті, як ми вже знаємо, діють свої закони, і вони інколи дуже відрізняються один від одного. Закони стосуються і ведення бізнесу, тож візьміть це до уваги.

Ви можете перевести свій старий бізнес, якщо останні три роки ви займайте посаду керівника успішного комерційного підприємства, а також маєте підлеглих. У такому разі ви можете оформити неімміграційну робочу візу терміном на 5-7 років. Але ваша компанія зобов’язана займатися тим бізнесом, який так вдало вела раніше.

Ще один варіант — інвестиції. Це дуже дорого і доступно лише громадянам тих країн, з якими Штати підписали договір. І Україна, до речі, в цей список входить. Конкретну суму цих самих інвестицій назвати важко, бо все залежить від кожного окремого випадку, але мінімальний внесок коливається приблизно від 100 до 500 тисяч доларів.

Читайте также:   Ринок нерухомості в Обʼєднаних Арабських Еміратах

І, нарешті, ви можете відкрити свій власний бізнес в США. Для цього потрібно бути резидентом або мати SSN карту з номером соціального страхування. Чи ви можете зробити простіше і знайти партнера в Америці, який цю картку вже має, і співпрацювати з ним.

Спочатку визначтесь з тим, яка сама форма бізнесу вам до вподоби. Ви можете бути індивідуальним підприємцем, можете укласти партнерство чи товариство з обмеженою відповідальністю, або заснувати корпорацію. Кожна з форм має свої особливості, тонкості, плюси та мінуси, тож ретельно вивчить це питання, перед тим як починати бізнес.

Потім оберіть назву компанії і обов’язково перевірте, чи не існує інша з такою ж назвою.

Ще вам доведеться зареєструватися у генерального секретаря Штату, отримати ідентифікаційний податковий номер, щоб мати можливість потім сплачувати податки, наймати робітників та відкрити рахунок у банку. Далі потрібно отримати ліцензію і дозвіл на ведення вашого бізнесу. Окрім цього ви повинні орендувати чи придбати приміщення, оформити страховку та обов’язково найняти професійного юриста, який допоможе вам розібратися у всіх цих численних тонкощах.

Читайте также:   Шоу-бізнес: Panteras - співаючі пантери українського шоу-бізнесу

Америка любить стартапи і там високо цінують свіжі ідеї та молодих підприємців, які ними займаються. І для їх розвитку існують всі необхідні умови, серед яких слід особливо виділити розвинену інфраструктуру. Але будьте готові до негативних аспектів, притаманних бізнесу, паперової тяганини, і, особливо, до оплати великої кількості різних податків, сума яких змінюється зі Штату в Штат. Тож вивчить ситуацію на ринках, дивіться на приклади інших, а також запасіться терпінням і, бажано, грошима. Бізнес в Штатах – це сувора боротьба, в якій те, виграєте ви чи програєте, залежить тільки від вас.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 3807

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *