Розкішна резиденція яхтингу: яхт-клуб Монако

Розкішна резиденція яхтингу: яхт-клуб Монако

Крихітне Монако вже давно асоціюється з винятковою розкішшю, елітним відпочинком і престижною публікою. Тутешні курорти, гастрономічні і розважальні заклади розраховані виключно на привілейовану публіку.

А в 1953 році в Монако був утворений яхт-клуб, який нині вважається одним з найбільш престижних у світі. Клуб був заснований князем Реньє III, проте по-справжньому стрімкий розвиток і світове визнання клуб отримав вже за князя Альбера II і беззмінного генерального директора Бернара Алессандри.

За останні 40-років яхт-клуб Монако перетворився в улюблену «домашню резиденцію» найелітніших яхт зі всього світу. Тут же розташовуються головні офіси безлічі брокерських фірм, що працюють у сфері яхтингу, і різні дизайнерсько-конструкторські бюро.

Королівський яхтинг

Крім розкішних яхт, постійно пришвартованих у надійній гавані клубу, тут були засновані найбільші яхтові змагання, зокрема, Кубок Прімо і трансокеанська регата Монако-Нью-Йорк.

Читайте также:   Ринок нерухомості в Обʼєднаних Арабських Еміратах

Тут же проводяться дуже престижні ділові зустрічі та симпозіуми. А гостями творчих вечорів стають зірки світової естради. Усе це організовується для спеціально запрошених гостей.

На базі яхт-клубу функціонує сучасний навчальний центр, оснащений найінноваційнішим обладнанням для підготовки та вдосконалення навичок членів екіпажу яхти та яхтсменів.

Справжнім святом для любителів яхтингу і самих елітних яхт у світі є Монако Яхт-Шоу, яке щорічно приносить князівству мільйонні прибутки.

Щороку на шоу презентують не менше 120 нових елітних яхт класу «люкс». Тут також можна ознайомитися з найостаннішими, ультрасучасними досягненнями та аксесуарами для яхтового відпочинку.

Буквально кілька років тому було відкрито нову, розкішну будівлю яхтового клубу, спроектовану дизайнером Лордом Норманом Фостером та архітектором Олександром Жиральдо у вигляді величезного круїзного лайнера. Уздовж всього фасаду будівлі пролягли широкі просторі тераси, зроблені під прогулянкові корабельні палуби. Звідси глядачі можуть спостерігати за проведенням яхтових регат. Однак головним фокусом інженерної думки Нормана Фостера є енергозберігаючі системи, які дозволяють резиденції клубу отримувати сонячну енергію для обігріву будівлі і охолоджувати її за допомогою морської води.

Читайте также:   Преемственность поколений по-одесски

Ця будівля стала справжнім символом яхт-клубу Монако, так само як і легендарна 15-метрова гоночна яхта Tuiga, сконструйована в 1909 році. Тут є все для королівського відпочинку, розкішні басейни, зали для vip-персон і приміщення, призначені виключно для членів клубу, робочі кабінети, бари і розкішна, істинно королівська бібліотека з цілою колекцією рідкісних морських експонатів.

Політика уряду Монако йде пліч-о-пліч з політикою, що проводиться керівництвом клубу. Та й хіба може бути інакше? З огляду на те, що президентом клубу є князь Монако Альбер II, пристрасно закоханий у морські види спорту. Трохи більше півстоліття знадобилося правителям Монако, щоб перетворити цю крихітну державу на справжню столицю яхтового спорту і розвинути до досконалості цю прибуткову для державного бюджету сферу елітного спорту.

Читайте также:   Бізнес та оподаткування в Індії

Читайте також: Яхтинг — романтика, которая формирует характер

На даний момент чверть найбільших яхт світу ходить з вимпелом яхт-клубу Монако на топах своїх щогл. А це ще раз демонструє, наскільки високо і тонко був реалізований державний менеджмент у цьому питанні.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.