У Північній Кореї заборонили шкіряні тренчі, щоб люди не наслідували модний стиль Кім Чен Ина

Північна Корея запровадила заборону на шкіряні тренчі, щоб звичайні громадяни не могли копіювати стиль свого лідера. Поліція вже вилучає партії плащів із торгових точок.
Після того, як молоді чоловіки стали наслідувати стиль Кім Чен Ина, їм заборонили носити чорні шкіряні тренчі. Якщо поліцейські помітять порушника, його плащ буде конфісковано. Також відомо, що шкіряні тренчі набули популярності і серед північнокорейських жінок після того, як їх почала носити сестра лідера, Кім Йо Чжон.

За даними Radio Free Asia, шкіряні вироби в Північній Кореї коштують дуже дорого: пальто з натуральної шкіри коштуватиме 34 долари, а зі штучної – 16 доларів. Враховуючи, що середньорічний дохід корейця становить близько 200 доларів, шкіряний тренч, який коштує як дві зарплати, є справжнім предметом розкоші. Це спонукало продавців одягу почати закуповувати синтетичну шкіру за кордоном.

Читайте также:   Bloomberg озвучили список угроз для мировой экономки в 2019

Молоді люди протестують, говорячи, що вони купили пальто за свої гроші і немає причин їх конфіскувати. На що поліція відповідає, що носіння одягу, схожого на стиль вищого керівництва, є “тенденцією, що кидає виклик авторитету найвищої гідності”. Влада проінструктувала громадськість не носити шкіряні пальта, бо це частина директиви партії – вирішувати, хто може їх носити.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1532

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *