Талібан призначив двох жінок на керівні пости в Афганістані

В Афганістані Талібан оголосив про призначення жінок на керівні посади в країні. Про це розповідає Deutsche Welle. Видання зазначає, що на це рішення могли вплинути неодноразові зустрічі талібів з представниками інших держав та міжнародних організацій.

Так, докторка Малалай Рахім стала директоркою спеціалізованого пологового будинку в Кабулі, який є єдиною подібною акушерсько-гінекологічною установою у всій країні. Крім цього, лікарка Аріан призначена директоркою гінекологічної клініки в столичному кварталі Шахрара — на пропозицію міністерства вищої освіти та схвалення прем’єр-міністра тимчасового уряду.

Незважаючи на нібито «профеміністські» дії «Талібану», багато ініціатив угруповання для забезпечення прав жінок викликають питання міжнародної спільноти. Нагадаємо, афганські студентки зобов’язані носити нікаб та навчатися окремо від чоловіків. Також афганкам заборонено займатися спортом, а працівницям системи міського господарства Кабула не можна виходити на роботу, якщо їхні обов’язки можуть виконувати чоловіки.

Читайте также:   Протести, гранати і водомети: що відбувалося в Білорусі після закриття дільниць для голосування

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1053

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *