Меган Маркл стала самою “зацькованою” людиною в Британії в 2019 році

Третє місце в списку дісталося королеві Єлизаветі II, а четверте – Греті Тунберг

Меган Маркл очолила рейтинг “найбільш несправедливо критикованих людей у 2019 році”. В опитуванні взяли участь понад дві тисячі жителів Великобританії. Про це повідомляє Mirror.

Респонденти визнали, що рік, що минає, був для герцогині Сасакської нелегким. Громадяни віддали їй перше місце, причому Меган зайняла цю позицію з великим відривом, набрав понад 50 відсотків голосів.

– Маркл доводиться важко з моменту початку відносин з ним. Багато в чому це обумовлено заздрістю. Колишня американська актриса вийшла заміж за принца Гаррі. Вона втілила казку про Попелюшку, ставши членом королівської сім’ї, – пише видання.

Читайте также:   Monaco Yacht Show: цікаві факти від Ельвіри Гаврилової

Герцогиню і справді критикували багато: подані, колишні співвітчизники, експерти, журналісти, відомі люди. Також на Меган обрушилися з хвилею компромату її батько, сестра, брат і дядько.

Навіть народження сина не допомогло їй позбутися від негативу у свою сторону. Публіка обурювалася через те, що мама принца Арчі захотіла провести його хрестини за закритими дверима. Меган і Гаррі виявилися в центрі гучного скандалу після того, як кілька разів скористалися приватними літаками під час поїздок на Ібіцу й у Францію.

Пік критики обрушився на королівську пару після виходу документального фільму за підсумками їхнього туру в Африку. Хейтери порахували низьким те, що під час інтерв’ю вони скаржилися на своє життя, перебуваючи на найбіднішому континенті.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *