Як Youtube впливає на дітей

Батьки і дитина дивляться разом ютуб

Багато батьків турбуються про вплив ютуба на їхніх дітей. Вони задаються питанням, чи може перегляд дитячого відеоконтенту бути корисним і сприяти розвитку дитини. З одного боку, ютуб став незамінною платформою для багатьох сімей і помічником у важких ситуаціях. Однак також важливо бути впевненим, що блоги, які діти дивляться, безпечні та не мають негативного впливу. У зв’язку з цим, наша редакція звернулася за порадою до психологині Світлани Солдак, щоб проаналізувати популярні дитячі блоги та зрозуміти, як вони впливають на дитячий розум.

Що діти дивляться на ютубі?

Дитячий контент на ютубі має різні варіанти впливу. Платформа пропонує різноманітний відеоконтент, який може бути і розважальним, і пізнавальним. Блогери надихають на творчість і впливають на поліпшення навичок. Однак є небезпеки: насильство, ненормативна лексика, неетична поведінка. Деякі блогери просувають нереалістичні стандарти краси та способу життя, що впливає на самооцінку дітей. Надмірний час перед екраном негативно позначається на фізичному і психічному здоров’ї, а також на соціальному житті дітей. Розглянемо кілька популярних ютуб блогерів, на яких батьки можуть звернути увагу, і як їхнє відео впливає на дітей.

 

Ютуб блог MelliArt

MelliArt – один із перших дитячих YouTube блогів в Україні. Заснований вісім років тому Артуром і Мелісою. Їхні чарівні історії завоювали серця юних глядачів. Канал MelliArt пропонує челенджі, сценки, ігри та обмін подарунками. Батько іноді також з’являється у відео.

Позитивні сторони MelliArt включають розвагу, заохочення творчості та відчуття приналежності. Однак необхідно контролювати час, проведений дітьми перед екраном. Батьки відіграють важливу роль в обмеженні впливу ютуб на дітей. Контроль часу та обговорення змісту допоможуть розвивати здорові звички використання цієї платформи.

Батькам важливо бути уважними до впливу реклами та соціального порівняння. Діти можуть розвинути нереалістичні очікування або почуття неповноцінності, якщо вони не відповідають представленим стандартам.

 

Читайте также:   Новости за 26 января от Деньги Плюс

Міша і батьки створюють блог

Ютуб блог SuperMike

Ця платформа ютуб запрошує у світ п’ятирічного Михайлика та його захопливих пригод. Відеоконтент, який представлений на цій платформі, може надихнути дітей на захопливі ігри, танці, спорт, музику та занурення у віртуальні світи.

Такі відео впливають на поліпшення логічного мислення, творчих здібностей та уяви у дітей. Розв’язання головоломок і завдань, які Міша пропонує, допомагає розвивати логіку, а також позитивно впливає на збільшення терпіння і наполегливості.

Відеоблог про Мішу можна розглядати як безпечний з кількох причин. По-перше, відеоконтент на платформі орієнтований на розвагу і навчання дітей різним навичкам. Це допомагає стимулювати їхній розумовий та емоційний розвиток. По-друге, блог Михайла пропонує головоломки та завдання, які можуть розвивати логічне мислення. По-третє, у відеоконтенті блогу Міші присутні позитивні та веселі аспекти, які можуть створювати позитивний емоційний вплив на дитячу психіку. Радість, сміх і взаємодія з іншими персонажами на платформі можуть сприяти формуванню позитивного сприйняття світу в дітей.

Приєднуючись до Михайла та разом із ним проводячи захоплюючий час, не забувайте про важливість активної участі батьків в онлайн житті малюка та забезпечення безпечного й позитивного онлайн досвіду. 

 

Читайте также:   Принц Гаррі розповів про складні стосунки з батьком

СуперМайк радіє виконаному завданню

Ютуб блог Літл Міс Софія

Блог про 4-річну Софію, яка обожнює кіндерсюрприз і поні, доступний на ютуб. Мама Софії, художник, пропонує різноманітні та пізнавальні відео, включно з творчістю, ліпленням, малюванням та оглядами іграшок і кіндер-сюрпризів.

Позитивні сторони цього контенту включають розвагу, поліпшення творчих навичок і стимуляцію уяви. Діти можуть вчитися і розвиватися, стежачи за Софією та її мамою.

Але батьки не повинні забувати про негативний вплив, оскільки відео на ютуб створюються дорослими і не завжди відображають реальність. Це може викликати розчарування у дітей, якщо вони не можуть повторити або отримати аналогічний досвід.

Батькам важливо обговорювати з дітьми, що вони бачать на ютуб і допомогти їм зрозуміти, що це розвага, яка не завжди відображає реальність.

 

Чи можна дітям знімати ютуб?

Багато дітей виявляють інтерес до створення власного відеоконтенту і становлення відеоблогерами на платформі ютуб. Вони хочуть ділитися своїми захопленнями, талантами та ідеями з іншими людьми в інтернеті. Зйомка відео може бути для них способом самовираження, поліпшення творчих навичок і комунікативних навичок.

Однак, перш ніж діти візьмуться за створення свого блогу, важливо врахувати кілька чинників:

  •  забезпечити безпеку малюка в онлайн середовищі,
  •  контролювати що вони створюють і публікують. 

Батьки можуть обговорити з дітьми правила використання інтернету, а також навчати їх основ цифрової грамотності та етики.

Разом з батьками діти знімають контент для ютуб

 

Читайте также:   28 августа в 12.00 - самое яркое событие этого лета – 5-ый юбилейный семейный светский раут «Ladies Day -2021 на Одесской ипподроме»!

Крім того, зверніть увагу, щоб діти не ставали надто залежними від гаджетів і часу, проведеного на платформі ютуб. Вони мають знаходити баланс між онлайн-активностями та іншими аспектами життя, такими як освіта, фізична активність і спілкування з реальними людьми.

 

Які можна зробити висновки

На закінчення, дитячі відео на платформі ютуб мають як позитивний вплив, так і певні ризики. Він може надавати дітям розвагу, стимулювати їхні творчі та логічні здібності, а також сприяти їхньому самовираженню. 

Блог SuperMike є прикладом безпечного та якісного дитячого відео блогу. Його контент надихає дітей на захопливі ігри, танці, спорт і музику, сприяючи їхньому всебічному зростанню. Головоломки та завдання, запропоновані у відеоблозі, розвивають логічне мислення та наполегливість. Позитивна атмосфера і взаємодія з іншими персонажами створюють позитивний емоційний вплив на дітей. Канал SuperMike надає безпечне та різноманітні відео, які сприяють розвазі та натхненню дітей в інтерактивній та кумедній формі.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 1326

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *