Емоційний інтелект в бізнесі: тренд, необхідність та запорука успіху в часи сьогодення

Олена Гіяновська

Сьогодні світ змінюється так швидко, як ніколи. Кількість змінюючих одна одну непередбачуваних подій перевищує всі розумні межі. Стрес став нормою життя, непередбачуваність – буденністю. Для успіху кожен керівник сьогодні має об’єднувати в собі лідера, професіонала, кризового менеджера та багато інших іпостасей. Якщо ви лідер, на вас рівняються інші співробітники: ви приклад для роботи, для способу розв’язання питань, для комунікації всередині колективу. І ви ж – головна особа компанії для всіх контрагентів. З’єднати в собі всі ці та багато інших компетенцій, не вигоріти емоційно та зберегти атмосферу в колективі – це під силу тільки людині з високим рівнем емоційного інтелекту, котрий володіє емоційним імунітетом проти стресу.

Якщо ви приймаєте рішення, то для вас лідерство – це спосіб життя, якщо ви маєте сміливість грати головні ролі в житті – вам необхідно мати високий рівень стресостійкості.

Читайте также:   Благотворительный вечер проекта "Помоги"

Світ змінюється з неймовірною швидкістю. Колись для успіху потрібно було володіти просто так званою «підприємницькою жилкою» – просто вміти здійснювати операції купівлі-продажу. Потім прийшов час інтелектуалів – все більше стало IT-фахівців, які заробляли завдяки виключно інтелектуальним здібностям.

Сьогодні – новий час, час, коли для успіху потрібно також володіти емоційним інтелектом, вміти швидко перетворювати емоції, змінювати стратегії поведінки та відносини в бізнесі, знаходити спільну мову і підходи до абсолютно різних людей, об’єднувати інших заради спільної мети. За все це відповідає емоційний інтелект. Ті, хто вловив цей тренд, зможуть бути успішними.

І я б сказала, що емоційний інтелект сьогодні насамперед – це усвідомлена необхідність, це запорука успіху сучасної людини, яка криється у внутрішньому стані, емоційному імунітеті. Це, своєю чергою, є важливим показником фізичного здоров’я.

Читайте также:   Акції Zoom спливли в невідомі руки

Наш центр емоційного здоров’я заснований на методах Shabshai Technology. Ми працюємо не тільки безпосередньо з емоцією, наші технології звільняють тіло від психосоматичних проявів як наслідків емоцій. Також за допомогою роботи з коучем знаходяться думки, що впливають позитивно або негативно на емоції.

Другий показник – безпосередня залученість клієнта в процес роботи над собою. Ми не даємо готових відповідей, ми залучаємо саму людину до їх пошуку, тоді результат дійсно буде ґрунтовним, адже людина сама знайшла істину під професійним керівництвом.

Третя відмінність полягає в тому, що ми в технологіях спираємося на справжній момент. Усе спрямовано на те, щоб людина повернулася в «тут і зараз», побачила свою реальність. Це може бути незручно, це може зруйнувати ілюзії про себе. Але тільки це призведе до дійсного і реального результату, особливо коли мова йде про нестандартні підходи до відновлення процесів життєдіяльності бізнесу.

Читайте также:   ПРИМИТИВНЫЕ ДЕНЬГИ

Відтак, двері нашого Центру відкриті для кожного, хто бажає і відкритий до змін, хто усвідомлює значення емоцій в житті. Звичайно, частіше звертаються жінки, адже емоційний інтелект – це розум, яким живе жінка. Але і чоловіки зараз розуміють, що для виходу на новий рівень бізнесу або для вирішення завдань їм потрібен енергетичний потенціал і звільнення від вантажу емоцій. Тішить, що для багатьох успішних людей сьогодні займатися собою – це спосіб життя, а привабливість людини оцінюється не тільки зовнішньою, але й внутрішньою красою і гармонією.

Наш бізнес – це відображення нас самих. Тому наші клієнти цінуюсь свій час і усвідомлюють фундаментальні цінності життя.

__________________

Цей матеріал опубліковано на блог-платформі Financoff. Думка автора може не збігатися з думкою редакції.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 191

Напишите комментарий

Your email address will not be published.