Губернатор Нью-Йорка потрапив в секс-скандал. Байден закликав його піти у відставку

Губернатор Нью-Йорка потрапив в секс-скандал

Губернатора Нью-Йорка Ендрю Куомо звинуватили в сексуальних домаганнях – президент США Джо Байден закликав його піти у відставку.

Генеральна прокурорка штату Нью-Йорк Летиція Джеймс заявила, що проти Куомо розпочато кримінальне розслідування. За її словами, він в порушення закону чіпав, цілував або говорив навідні коментарі 11 жінкам.

Результати п’ятимісячного розслідування звинувачень в сексуальних домаганнях показали, що губернатор створив “токсичне” робоче місце, а його офіс незаконно прийняв відповідні заходи проти першого публічного обвинувача, пишуть журналісти.

Після звинувачень від прокурора Байден закликав Куомо подати у відставку.

“Я думаю, він повинен піти у відставку…Я впевнений, що деякі обійми були абсолютно безневинними. Але, очевидно, генеральна прокурорка вирішив, що є речі, які такими були”, – сказав Байден.

Читайте также:   Астрономи зважили нашу галактику за допомогою надпотужних телескопів

При цьому Куомо у своєму відеозверненні ясно дав зрозуміти, що йти у відставку не планує, пишуть журналісти. Він також заперечував, що діяв неналежним чином.

“Факти сильно відрізняються від того, що було зображено…Я ніколи не торкався до кого-небудь неналежним чином і не здійснював недоречних сексуальних домагань. Мені 63 роки. Я прожив усе своє свідоме життя на очах у публіки”, – сказав Куомо.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.