Ракета Ілона Маска для польотів на Марс вибухнула під час випробувань

Компанія стверджує, що такий результат не виключала

Прототип ракети-носія Starship компанії Ілона Маска SpaceX частково вибухнув під час випробувань в Техасі 20 листопада. Такі ракети виробник космічної техніки розробляє для міжпланетних подорожей.

SpaceX проводила випробування під максимальним тиском, щоб перевірити продуктивність транспортного засобу. Вибух стався на випробувальному полігоні компанії в Бока Чіка, штат Техас. Прямі трансляції місцевих шанувальників космічної теми зафіксували подію в режимі реального часу.

— Мета сьогоднішнього випробування полягала в тому, щоб максимально підвищити тиск в системах, тому результат не був повністю несподіваним. Ніхто не постраждав і це не є серйозною невдачею, — розповів представник SpaceX.

Читайте также:   Facebook розробляє власну операційну систему, щоб знизити залежність від Android і Google

Прототип використовувався для тестування конструкції Starship — величезного космічного корабля, над створенням якого працює компанія. На ньому планується перевозити людей і вантажі в дальній космос, наприклад, на Місяць і Марс.

Фактично, це той же транспортний засіб, який Ілон Маск представив у вересні. Тоді він стверджував, що тестова версія ракети зможе здійснювати польоти на малих висотах вже через пару місяців, а також що деякі версії Starship зможуть досягти орбіти Землі через півроку.

Тепер напевно терміни змінюватимуться. Після вибуху Маск написав у Твіттері, що можливо SpaceX більше не буде запускати такий прототип. Замість цього компанія проведе випробування більш нової і сучасної моделі, яку збирається сконструювати. За словами засновника SpaceX, ця версія була цінною як виробничий першопроходець, але модель для польотів буде зовсім іншою.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
1 Комментарий

  • omickette
    omickette https://www.embromix.com
    30.11.2019 в 01:41

    I love not checked in here for a while since I cerebration it was getting tedious, but the finish few posts are advantage property so I guessing add you o.k. to my daily bloglist. You deserve it my person 🙂

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.