Невідомим хакерам вдалося зламати систему електронної пошти ФБР

На минулому тижні невідомі хакери зламали зовнішню систему електронної пошти Федерального бюро розслідувань США.

Згідно з наявними даними, після проведення успішної атаки хакери розіслали від імені ФБР десятки тисяч електронних листів із попередженням про можливу кібератаку. Представники ФБР підтвердили інцидент і повідомили, що відомство спільно з Агентством з кібербезпеки та захисту інфраструктури розслідують його обставини. «Це поточна ситуація, і нині ми не можемо надати додаткову інформацію»,— прокоментував це питання представник ФБР.

ФБР має кілька систем електронної пошти. Схоже, що зла зазнала зовнішня система, яка є загальнодоступною і використовується співробітниками відомства для взаємодії з громадськістю. Для передачі секретної інформації агенти ФБР використовують внутрішню пошту, до якої цього разу хакерам дістатися не вдалося.

Читайте также:   Американці навчили робота-маніпулятора грати в Дженга

Хакери розсилали листи із темою «Терміново: зловмисник у системі» від імені Міністерства внутрішньої безпеки США. У повідомленні йшлося про те, що зловмисником є фахівець з інформаційної безпеки Вінні Троя (Vinny Troia), який минулого року вів розслідування інцидентів, пов’язаних з хакерським угрупуванням The Dark Overlord. Зазначається, що листи не містили шкідливих файлів, тому мета атаки зловмисників могла полягати у тому, щоб зганьбити ім’я фахівця.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Комментариев: 4

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *