Зеленський відреагував на захоплення заручників в Луцьку

Озброєний чоловік захопив автобус з 10 пасажирами

Президент Володимир Зеленський тримає під особистим контролем ситуацію із захопленням заручників у Луцьку. Інцидент стався паралельно з урочистою церемонією зустрічі президента Швейцарії Симонетта Соммаруга, яка прилетіла в Україну з триденним візитом. На самій церемонії Зеленський не згадував ситуацію із заручниками, а прокоментував її в Фейсбуці.

— Тривожні новини з Луцька. Вранці, о 9:25, в місцеву поліцію подзвонив громадянин, який повідомив про те, що захопив автобус із заручниками. Були чутні постріли, автобус пошкоджений. Зараз введено поліцейську операцію «Заручник», а СБУ ввела план «Бумеранг». Робиться все, щоб ситуація була врегульована без жертв. Тримаю хід подій під особистим контролем, — написав Зеленський.

Читайте также:   Дніпропетровська область тепер буде зватися Січеславською?

За даними луцької поліції, в салоні захопленого автобуса «Берестечко — Красилівка» знаходяться 10 осіб. Територія центру міста перекрита. Заручник представився ім’ям Максим Плохой. Ми знайшли опубліковані ним вимоги в соцмережі «Твіттер», але нещодавно мережа заблокувала акаунт терориста. Чоловік вимагає змінити керівників правоохоронних органів, а від президента Зеленського опублікувати в соцмережі відеозвернення з текстом «Фільм» Земляни «2005 року. Дивитися всім».

Заступник глави МВС Антон Геращенко зазначив, що в за авторством Максим Плохой є книга «Філософія Злочинця», що описує перебування автора в місцях позбавлення волі та його погляди на життя.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.