Зеленський відреагував на захоплення заручників в Луцьку

Озброєний чоловік захопив автобус з 10 пасажирами

Президент Володимир Зеленський тримає під особистим контролем ситуацію із захопленням заручників у Луцьку. Інцидент стався паралельно з урочистою церемонією зустрічі президента Швейцарії Симонетта Соммаруга, яка прилетіла в Україну з триденним візитом. На самій церемонії Зеленський не згадував ситуацію із заручниками, а прокоментував її в Фейсбуці.

– Тривожні новини з Луцька. Вранці, о 9:25, в місцеву поліцію подзвонив громадянин, який повідомив про те, що захопив автобус із заручниками. Були чутні постріли, автобус пошкоджений. Зараз введено поліцейську операцію “Заручник”, а СБУ ввела план “Бумеранг”. Робиться все, щоб ситуація була врегульована без жертв. Тримаю хід подій під особистим контролем, – написав Зеленський.

Читайте также:   Водитель Volkswagen дал официальный комментарий ДТП на Сумской в Харькове

За даними луцької поліції, в салоні захопленого автобуса “Берестечко – Красилівка” знаходяться 10 осіб. Територія центру міста перекрита. Заручник представився ім’ям Максим Плохой. Ми знайшли опубліковані ним вимоги в соцмережі “Твіттер”, але нещодавно мережа заблокувала акаунт терориста. Чоловік вимагає змінити керівників правоохоронних органів, а від президента Зеленського опублікувати в соцмережі відеозвернення з текстом “Фільм” Земляни “2005 року. Дивитися всім”.

Заступник глави МВС Антон Геращенко зазначив, що в за авторством Максим Плохой є книга “Філософія Злочинця”, що описує перебування автора в місцях позбавлення волі та його погляди на життя.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *