Роберт Де Ніро отримає престижну нагороду за заслуги в кіно

Гільдія кіноакторів США нагородить актора Роберта Де Ніро премією за видатні досягнення у професійній діяльності

Члени організації вважають, що крім величезного внеску в кіноіндустрію, артист подає приклад «високих ідеалів в акторській професії». Церемонія вручення нагороди відбудеться 19 січня 2020 року.

— Роберт Де Ніро — актор надзвичайної глибини і здібностей. Створені ним персонажі зачаровують нашу уяву. Від молодого Віто Корлеоне в «Хрещеному батьку 2», Джейка Ламотта зі «Скаженого бика» до дідуся Бена Уіттекера в «Стажисті» він зачіпає наші серця і робить наш розум відкритим для нового рівня розуміння і емоцій, — цитує слова президента організації Габріель Картеріс відоме видання. — Для мене велика честь оголосити, що премія буде надана одному з найвидатніших талантів нашого покоління Роберту Де Ніро.

Читайте также:   Новый год 2018: как правильно встречать?

Це не перша нагорода за заслуги в кіно, яку вручають акторові. У скарбничці у артиста вже є «Золотий лев», премія Американського інституту кіномистецтв, «Золотий глобус», «Кришталевий глобус» а також премії московського і берлінського міжнародного кінофестивалю.

Роберту Де Ніро 76 років. За свою 56-річну акторську кар’єру він не раз з’являвся на екрані в самих різних жанрах і співпрацював з видатними режисерами. Найуспішнішими його кінороботами є «Хрещений батько 2» «Таксист», «Скажений бик», «Одного разу в Америці», «Мисливець на оленів», «Знайомство з батьками», «Мис страху», «Мій хлопець — псих» і «Джокер «.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.