Греті Тунберг — 18

Найвідоміша школярка світу стала повнолітньою

Вчора Греті Тунберг виповнилося 18 років. Шведська еко-активістка подякувала за привітання і пожартувала, що «злі куратори» більше не зможуть контролювати її.

— Велике спасибі за всі добрі побажання в день мого 18-річчя! Сьогодні ввечері ви знайдете мене в місцевому пабі, під час розериття усіх темних секретів кліматичних і шкільних страйків, і моїх злих кураторів, які більше не можуть мене контролювати! Нарешті я вільна! — написала Грета в Твіттері.

Грета Тунберг стала відомою в 15 років. У серпні 2018 року вона почала протестувати біля шведського парламенту з плакатом «Шкільний страйк за клімат». Восени 2019 року Грета виступила з емоційною промовою в Нью-Йорку на саміті ООН з питань клімату. «Ми стоїмо на порозі масової загибелі, а все, про що ви можете говорити, — це гроші і казки про вічне економічне зростання», — заявила на той момент 16-річна школярка. Гнівна фраза «Як ви смієте» з її виступу стала мемом.

Читайте также:   Олександр Прохоров та Анна Різатдінова виконали ніжний віденський вальс у третьому ефірі «Танці з Зірками»  (ФОТО + ВІДЕО)

Грета Тунберг — перший в історії підліток, який став людиною року за версією журналу Time. Школярку два рази номінували на Нобелівську премію миру. Пандемію коронавірусу активістка перечікує в своїй квартирі в Стокгольмі.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *