Греті Тунберг – 18

Найвідоміша школярка світу стала повнолітньою

Вчора Греті Тунберг виповнилося 18 років. Шведська еко-активістка подякувала за привітання і пожартувала, що “злі куратори” більше не зможуть контролювати її.

– Велике спасибі за всі добрі побажання в день мого 18-річчя! Сьогодні ввечері ви знайдете мене в місцевому пабі, під час розериття усіх темних секретів кліматичних і шкільних страйків, і моїх злих кураторів, які більше не можуть мене контролювати! Нарешті я вільна! – написала Грета в Твіттері.

Грета Тунберг стала відомою в 15 років. У серпні 2018 року вона почала протестувати біля шведського парламенту з плакатом “Шкільний страйк за клімат”. Восени 2019 року Грета виступила з емоційною промовою в Нью-Йорку на саміті ООН з питань клімату. “Ми стоїмо на порозі масової загибелі, а все, про що ви можете говорити, – це гроші і казки про вічне економічне зростання”, – заявила на той момент 16-річна школярка. Гнівна фраза “Як ви смієте” з її виступу стала мемом.

Читайте также:   Рожеві гойдалки на кордоні між США і Мексикою названі "Дизайном року"

Грета Тунберг – перший в історії підліток, який став людиною року за версією журналу Time. Школярку два рази номінували на Нобелівську премію миру. Пандемію коронавірусу активістка перечікує в своїй квартирі в Стокгольмі.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *