У Монако мільйонерам заборонили кататися на яхтах

У князівстві Монако власникам яхт заборонили здійснювати морські прогулянки на час карантину, пише Business Insider. Як зазначає видання, в місті-державі третина жителів – мільйонери, деяким з яких належать найбільші й найзнаменитіші яхти у світі, а раз на рік в порту Еркюль проводиться відоме яхт-шоу.

Місто-держава Монако на Французькій Рив’єрі, як і весь світ, вводить обмеження в рамках боротьби з коронавірусом: багатим резидентам тимчасово заборонено здійснювати морські прогулянки на своїх яхтах, повідомляє Business Insider. Власникам круїзних суден довжиною понад 24 м доведеться заповнити санітарну декларацію для входу в порт.

Як розповідає видання, з 38 тис. жителів близько третини є мільйонерами, а деякі з найбільших і знаменитих яхт у світі пришвартовані в помпезному порту Еркюль. У Монако прибувають яхти з усього світу: щорічно тут проводиться яхт-шоу. У 2019 на ньому побувало 30 тис. осіб і були представлені мегаяхти вартістю $4,3 млрд. 

 Як розповів американській газеті Рафаель Соло, генеральний директор брокерської компанії Fraser Yachts з офісами в Монако, жителі міста-держави повністю підтримують введення карантину. «Багато капітанів і команд залишилися на яхтах, тобто на карантині, але в гарному настрої, підтримуючи яхти (і себе) в хорошій формі й готуючись до майбутнього скасування обмежень, – заявив Соло. – Яхти сигналять щовечора в знак подяки тим, хто працює на передовій і в життєво важливих галузях».

 Поки яхт-шоу 2020 року в Монако передбачається провести, як заплановано, з 23 по 26 вересня, проте, за словами Рафаеля Соло, «час покаже, як будуть розвиватися події». Як і багато брокерських фірм, його Fraser Yachts проводить віртуальні екскурсії по яхтах – «але, звичайно, ніщо не замінить фізичної присутності на борту яхти, щоб в реальності оцінити обробку, простір, приміщення та робочі характеристики, які відрізняються у кожного судна».

 Білоруський трейдер Гнат Бондарчук, який живе в Монако з 2018 року, розповів в інтерв’ю виданню, що під час пробіжок біля порту Еркюль йому «дивно не бачити, як кораблі заходять і виходять з порту».

 За інформацією видання, поки карантин в Монако готуються зняти 3 травня. До цього дня жителям дозволено залишати будинки тільки по важливих справах: якщо їм необхідно піти на роботу, в магазин чи аптеку, поїхати по вкрай важливим сімейних справах і вийти на вулицю на нетривалий час для фізичних вправ або вигулу домашніх вихованців. Згідно з офіційним урядовим сайтом, поліція патрулює вулиці за допомогою дронів, припиняючи будь-яке скупчення людей і виписуючи штрафи аж до €200. Монако вважається одним з найбезпечніших міст у світі: на 100 жителів тут припадає один поліціянт, а цілодобова система відеоспостереження покриває все місто.

 На момент публікації статті в князівстві зафіксували 94 підтверджених випадки коронавіруса. Згідно з засобами масової інформації, правитель країни принц Альберт II став першим главою держави, у якого 19 березня знайшли нову хворобу. З того часу князь Монако вилікувався і возз’єднався зі своєю сім’єю, пише Business Insider з посиланням на місцеву газету.

 

Читайте также:   Леонардо Ді Капріо виділить 43 мільйони доларів на відновлення Галапагоських островів

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *