Snapchat видалив акаунт Трампа з Discover через його твіти

Snapchat акаунт президента США Дональда Трампа більше не просуватиметься в додатку, адже керівництво компанії визнало його твіти тими, що просувають насильство, зазначає TheVerge. Його акаунт RealDonaldTrump залишиться на платформі і буде з’являтися в результатах пошуку. Однак не буде показаний у вкладці Discover, яка просуває видавців, знаменитостей, чиновників і інфлюенсерів.

«Зараз ми не просуваємо контент президента на платформі Discover, – відзначили в компанії. Ми не будемо посилювати голоси, які розпалюють несправедливість і расове насильство, надаючи їм безкоштовне промо в Discover. У нашому суспільстві немає місця расовій жорстокості і несправедливості і ми об’єднуємося з тими, хто шукає миру, рівності, любові і справедливості в Америці».

Читайте также:   У Зеленського не мають наміру відновлювати заблоковані соцмережі

У Трампа понад 1,5 млн фоловерів на платформі і за рік їх число потроїлося завдяки постійному просуванню в Discover.

Snap пішов на цей крок у відповідь на галас, викликаний твітами президента, розміщеними на вихідних у відповідь на протести, викликані смертю Джорджа Флойда. Твіти також були розміщені і в Facebook, який не видалив їх, спровокувавши віртуальний страйк 400 співробітників компанії в понеділок.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *