Розлучення року: як поділять майно Кім Кардаш’ян і Каньє Уест

Тепер це офіційно

Чутки про це ходили кілька місяців, але тепер все офіційно: Кім Кардаш’ян подала на розлучення з Каньє Уестом після семи років шлюбу. Першим про це повідомив сайт TMZ, і представник Кардаш’ян підтвердив інформацію. Подружжя розходиться мирно, і Кардаш’ян запросила спільну опіку над їх чотирма дітьми.

Пара уклала шлюбний контракт, що значно спростить розділ їх майна, вартість якого оцінюється в $2,1 млрд. Подружжя незалежно один від одного володіють і управляють власними підприємствами – у Каньє Уеста це бренд Yeezy, а у Кім Кардаш’ян – виробник косметики KKW Beauty. Швидше за все, вони збережуть за собою право власності, а також будь-який дохід від цих проєктів. Складніше буде з розділом їх загальної нерухомості та дорогих «іграшок», включаючи їх особняк в каліфорнійському Калабасасі з раковиною вартістю $30 000. Але на подібне майно доводиться менше ніж 5% їх сукупних активів.

Читайте также:   Ціна акцій Tesla вперше в історії перевищила $1000

Останні пів року перед розлученням далися парі нелегко. Їх сімейні проблеми були оприлюднені в соціальних мережах, а Уест підливав масла у вогонь своєю нещасливою ​​президентською кампанією. Пара вже кілька місяців живе окремо: Кардаш’ян з дітьми в Калабасасі, а Уест – у Вайомінгу. Протягом останнього року вони проходили терапію та обговорювали можливе розлучення і возз’єднання.

Forbes порахував, скільки грошей, ймовірно, у Кардаш’ян і Уеста буде після розлучення.

Каньє Уест: $1,3 млрд

Уест багатший від своєї дружини, але значна частина його статків – не ліквідна. Його головний актив – взуттєвої бренд Yeezy, відомий масивними кросівками вартістю від $200 за пару. Уест володіє ним одноосібно, але вартість компанії залежить від Adidas, яка виробляє, просуває і доставляє кросівки. В якості свого роду роялті Уест отримує приблизно 11% річної виручки Yeezy, яка у 2019 році склала близько $1,3 млрд. Застосувавши консервативний підхід, у квітні 2020 року Forbes оцінив бренд в $1,26 млрд.

Читайте также:   Біллі Айліш випустила книгу фотографій

Кім Кардаш’ян-Уест: $ 780 млн

Кардаш’ян-Уест, можливо, не настільки багата, як її чоловік, але її активи набагато більш ліквідні і меншою мірою залежать від моди та примх споживачів. Як і в Уеста, істотна частина стану Кардаш’ян доводиться на власний бренд. У жовтні Forbes оцінив належну їй частку 72% в косметичній компанії KKW Beauty приблизно в $500 млн.

Ще $250 млн припадає на грошові кошти та інші інвестиції. Кардаш’ян заробила мільйони завдяки шоу «Сімейство Кардаш’ян», в якому вона знімалася 13 років, мобільній грі Kim Kardashian: Hollywood, а також модельним і спонсорським контрактам. Однак найбільшу операцію Кардаш’ян уклала торік, продавши 20% KKW Beauty косметичної корпорації Coty за $200 млн.

Читайте также:   Disney покупает легендарную американскую кинокомпанию

У залишку: $70 млн

Подружжя спільно володіє кількома будинками та виплачує кілька іпотечних кредитів. Серед їх нерухомості – маєток в Калабасас, округ Лос-Анджелес, кондомініум в Маямі і два ранчо у Вайомінгу. Згідно з документами, які Уест показав Forbes торік, пара, можливо, володіє також творами мистецтва вартістю $5 млн, автомобілями на майже $4 млн, ювелірними виробами на $3,2 млн і навіть домашньою худобою вартістю $300 000. Поділ цього майна буде залежати від умов шлюбного контракту і мирової угоди, якої зможуть домогтися юристи подружжя. Поки що ми можемо виходити з того, що вони розділять активи порівну. Зрозумілим є одне: ніхто в програші не залишиться.

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *