Тетяна Воропаєва — фіналістка рейтингу «ТОП 100: Гордість та краса України. Жінки» в номінації «Одеситка року»

22 березня в рамках національного рейтингового проекту «Гордість та краса України» за великі заслуги перед рідним містом і всією Україною почесним титулом «Одеситка року» була нагороджена Тетяна Воропаєва.

Тетяна є ресторатором, засновницею та власником ресторанної мережі «Сім’я ресторанів MAMAN» та компанії «Ресторанний аудит & Consulting». Крім того Тетяна Воропаєва є автором більш ніж 20 концептів успішних ресторанів в Україні та за кордоном, майстром НЛП, бізнес-тренером, тренером ресторанного бізнесу, фахівецем у галузі люкс-сервісу, гастроекспертом та гедоністом.

«Сім’я ресторанів MAMAN» входить у ТОП 100 ресторанів України і ТОП 10 закладів Одеси. Ресторанний бізнес — це сімейна справа для Тетяни Воропаєвої, її чоловіка Олександра Бергарта, а також їх доньок. Саме тому, заходячи в MAMAN, ти почуваєш себе, як вдома. Тут завжди дуже затишно, смачно, а люди навколо посміхаються тобі і заряджають позитивом.

22 березня на церемонії нагородження фіналістів рейтингу «ТОП 100: Гордість та краса України. Жінки» в Одеському національному академічному театрі опери та балету, Тетяна у супроводі гучних авацій піднялася на сцену, де була нагороджена почесною відзнакою «Одеситка року». Розчулена бізнес-леді висловила щиру подяку організаторам проекту Ельвірі Гавриловій і Богдану Терзі за можливість бути частиною грандіозної події.

Наші фотографи:

Читайте также:   Податкова спростила процес закриття ФОП, оскільки 450 тис. українських підприємців чекають зняття з обліку понад три роки

Vyacheslav Kotlyarenko
kotlyarenkophoto

photo@innapachkina

За надання шикарних авто висловлюємо подяку:

Офіційному дилеру Volkswagen в Одесі – Автомобільний Дім

Компанії Emerald Motors, офіційному дилеру BMW, MINI & BMW Motottad в Одесі

Читайте також: СЕРГІЙ ГОНЧАРУК — ФІНАЛІСТ РЕЙТИНГУ «ТОП 100: ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ. ЧОЛОВІКИ» В НОМІНАЦІЇ «ОДЕСИТ РОКУ»

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published. Required fields are marked *