Український хореограф-постановник “D`Arts Dance Project” – Дарі Малікова знялася в діснеївському фільмі “Дамбо”! (ФОТО)

Нещодавно в Україні відбулася прем’єра фільму “Дамбо”, який за дуже короткий проміжок часу встиг очолити рейтинг кінопрокату в багатьох країнах світу. Режисером картини став, відомий усім, Тім Бертон, а головні ролі виконали – Єва Грін, Колін Фаррелл і Майкл Кітон. Робота над фільмом тривала кілька років. Як виявилося, у фільмі брала участь і український хореограф-постановник “D`Arts Dance Project” – Дарі Малікова!

Як розповіла Дарі, в павільйоні під Лондоном побудували ціле місто зі справжніми будинками, вулицями та алеями. Там розміщувався й цирк з великою ареною, залом для глядачів та гримерними – це все було створено виключно для зйомок “Дамбо”. До фільму залучили неймовірну кількість персонажів. Одним з таких героїв фільму й стала українка Дарі Малікова, яка виконала роль циркової артистки.

Читайте также:   Черги у кінотеатрах і повні зали: в Одесі кiномани штурмують міжнародний кінофестиваль

“Я отримала свій щасливий квиток і стала частиною цієї казки! Я була залучена в знімальному процесі 1,5 місяця. І можу сказати, що це каторжна праця великого механізму людей. Щоранку о 5:30 я вже була на гримі, а в готель поверталася близько 20:00. Постійно знаходишся в костюмі, який не можна поправляти або знімати. Весь час на ногах і навіть зручне взуття перетворюється в кайдани. Але,  попри труднощі, я насолоджувалася процесом та злагодженістю всього механізму. Тут все продумано і права на помилку не має ніхто. Це саме той досвід та професіоналізм, якого так часто не вистачає нам тут, в Україні. Коли працюєш на одному майданчику з такими акторами як Єва Грін, Колін Фаррел, Майкл Кіттон, аж мурашки по спині біжать. Брати участь у творчому процесі, слухати та виконувати завдання від Тіма Бертона – суцільне натхнення і велика честь. Він – геній, який вічно витає в хмарах.” – поділилася своїми враженнями про знімальний процес хореограф-постановник “D`Arts Dance Project” Дарі.

Читайте также:   Дощ 7 травня в Києві побив 129-річний рекорд

За костюми відповідала оскароносна Коллін Етвуд. У неї нескінченний перелік фільмів, над якими вона працювала: “Чикаго”, “Мемуари гейші”, “Едвард руки-ножиці”, “Аліса в задзеркаллі”, “Сонна Лощина”, “Планета мавп” та ін..

Із щоденника Дарі Малікової: “… Коллін Етвуд сьогодні шнурувала мені корсет. І мені дуже пощастило. Вона дуже особлива жінка та відразу видно, що професіонал – я таких ще не бачила, чесно кажучи. Її все дуже бояться і поважають – вона у мене асоціюється з головним редактором модного журналу з “Диявол носить PRADA”. Їй 68, а в житті не більше 35! Це ідеальний приклад у всьому! Я рада, що у мене була можливість поспостерігати за нею. А ще, вона вміло застосовує гостре слівце, коли хтось лізе не в свою справу.”

“Дамбо” – рімейк однойменного мультфільма 1941 року від студії Disney про маленького слона з великими вухами, який, втомившись від насмішок звірів, навчився літати. Зараз фільм йде в українському прокаті.

Читайте также:   Merry Christmas!

Читайте також: ШАНУВАЛЬНИКИ ЇЖАЧКА СОНІКА БУДУТЬ РАДІ: SEGA АНОНСУЄ НОВУ РЕТРО-ПРИСТАВКУ

 

Не успеваете всё читать ?
Подпишитесь на рассылку Financoff.
Самое важное и интересное из
сегодняшних новостей вам на почту.

Это бесплатно.
Нет комментариев

Напишите комментарий

Your email address will not be published.